Всі скаргиТовари та послугиЖінку обдурив інтернет-магазин: вона не може повернути значну суму грошей

Наша читачка купила на одному з інтернет-сайтів мінісигвей. Він виявився неякісним, але повернути його жінка не змогла. Магазин на телефонні дзвінки не відповідає, а їхня адреса – недійсна.

ОСЬ ТЕКСТ СКАРГИ:

«Зміст мого повідомлення – шахрайство в інтернеті. Я придбала в інтернет-магазині giroskuter.net.ua дитині на день народження мінісигвей, вартістю 8 тис. грн., він виявився дуже поганою підробкою.

На мої численні скарги та прохання замінити на товар належної якості або повернути гроші – повний ігнор співробітниками магазину. На телефонні дзвінки з мого номеру телефону вони не відповідають, коли я дзвоню з інших номерів, то вони відповідають, але як тільки чують з якого питання, то швидко кидають слухавку.

Адреса виявилась не дійсною, ФОПа, на якого зареєстрований магазин, в єдиному реєєстрі немає. Коли вдається їм додзвонитися і починаєш їм ставити провокаційні питання, наприклад, їх реквізити, то вони також кидають слухавку.

Я звернулась за допомогою в головне управління по захисту прав споживачів, але там мені відмовили, так як, адреси магазину не дійсні і їм немає куди виїзджати з перевіркою, а розшуком вони не займаються.

Я звернулась в поліцію, але і там мені відмовили, сказали прямо, що займатися даним питанням не будуть. Я запропонувала їм зробити фіктивне замовлення, і коли кур’єр доставить товар, то допитати його (де їхній офіс, склад і т.д.), адже я впевнена, що кур’єр саме від цього магазину і замовлення магазин продовжує приймати, адже це гарна можливість піймати шахраїв. Вони мою заяву навіть не зареєстрували. Виявляється, що місія громадян полягає тільки в сплаті податків та ходити голосувати, а захистити наші інтереси нема кому. Замкнутий круг.

Тоді ми самі вирішили замовити “фіктивну” доставку аналогічного товару, але диспетчер Вікторія повідомила, що тепер у них доставка виключно «Новою Поштою». Прикро, що вони продовжують працювати, дурити людей, а допомогти їх викрити ніхто не хоче!!!!

Тому я і вирішила звернутися до Вас по допомогу, можливо Вас зацікавить вищезазначений факт і Ви погодитесь провести журналістське розлідування ти викрити шахраїв», – написала пані Олена до «Електронної книги скарг України».

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!