ІншеВсі скаргиФінансиЖінка захищала свої права, а отримала погрози від міськради

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Станіслава, яка стверджує, що намагаючись добитись справедливості та захистити свої законні права нарвалась на цькування депутатів міськради. Жінка побоюється, що від погроз усних, ті можуть перейти до фізичної розправи.

Ось її лист:

Контакти для журналістів:

“Мене звати Шеггер Станіслава. Я живу в місті Кролевець – це Сумська область. Працюю музкерівником в ДНЗ №6. У зв`язку з Постановою КМ України №1013 від 09.12.2015 р. з 1 грудня працівникам освіти повинні були підвищити оклади (розпорядником коштів є міськрада), а також встановити надбавки та доплати, спрямувавши на зазначені цілі всі виплати, пов’язані з сумою індексації, яка склалась у грудні 2015 р., з тим, щоб розмір підвищення всіх складових заробітної плати у сумарному виразі для кожного працівника у грудні 2015 р. перевищив суму індексації, яку йому повинні були виплатити у грудні 2015 року.

Сума моєї індексації складала 1080 гривень, оклад підвищився на 200 грн. Залишок індексації 1080 – 200 = 880 грн – це сума надбавок та доплат, які повинні були мені встановити, відповідно до п.3 вищевказаної Постанови. Натомість у грудні виплатили одноразову премію у сумі 880 грн, а з січня місяця 2016 року я отримую «голий оклад», тобто мала «чистими» 2500 зарплатні, зараз отримую на руки 1800. З боку роботодавця порушено такі нормативно-правові акти: п.3 Постанови КМ України №1013 від 09.12.2015 р п.4 Наказу МОН №557 “Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівникам навчальних закладів…”; ст 103 КЗпП; абзац 5 п.5 та абзац 9 п. 5 Порядку про індексацію №1078.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дитина постраждала через щеплення від поліомієліту 

У січні я мала розмову з головою міської ради Бобровицьким Олександром Михайловичем, зверталася на «гарячу урядову лінію» 2 рази, чим викликала на себе ще більший гнів нашого мера. На своє звернення отримала відписки з Кролевецької райдержадміністрації. Я виховую одна 11-річну доньку, родичів в місті немає, батьки давно померли, ціни знову поповзли вгору і частина зарплатні, якої я зараз недоотримую щомісяця є для мене дуже відчутньою. 27 лютого я написала публікацію у ФБ у спільноті «Кролевецька міська рада», що містила конструктивну критику міськради. Мене почали цькувати, обмовляти та погрожувати. Задіяні в цій розправі наді мною, як над особистістю сам голова Бобровицький, депутат міськради Шевченко Людмила, яка одночасно також водить дитину до садочка, де я працюю і налаштовує інших батьків проти мене (після «розмови» з батьками, їхніх погроз та образ, у мене стався нервовий зрив, при чому це батьки не моїх груп, ніякого відношення до них і їхніх дітей я не маю), підключено вихователя Самусь Т.В., методиста районного методкабінету Суярко Л.І., а також голову районної профспілки працівників освіти Лукаш Г.Д., які за моєї відсутності в дитсадку писали доповідні, складали акти на мене, створювали комісії, викликали на допити працівників садочка, подали заяву до поліції на мене та винесли догану.

Крім цього хочу ще зазначити, що місто Кролевець серед інших райцентрів Сумської області – є найдорожчим і найзлиденнішим. Тут найдорожчі крамниці, ринок, тарифи на воду, міський транспорт. Міськрада урізала зарплати педпрацівникам з січня, регулярно відправляє працівників дитсадків у відпустки без збереження зарплати, у робочі суботи садки – закриті. Закупівлі міськради, та те, чим годують в дитсадках дітей – це діаметрально протилежні речі. Люди працюють без підмін навіть влітку під час відпусток і це при тому, що декілька груп дітей зводять в одну. Це тільки верхівка, це тільки частина з того, що я бачу і знаю, а які справжні масштаби – думати страшно. Та вже, навіть, по вулиці ходити страшно: Що як від простих погроз перейдуть до фізичної розправи?!

Шановні журналісти, чи можна на прикладі нашого містечка висвітити всю правду про те, що відбувається на місцях, куди майже ніколи не дотягується рука закону? Сподіваюсь на вашу допомогу.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!