Всі скаргиФінансиЖінка виплачуватиме кредит, який на її ім’я взяли невідомі

До “Електронної книги скарг України” написала Вікторія. Жінка переконує, що на її ім’я у ПриватБанку був взятий кредит. Суд виніс рішення на користь банку, тепер жінка має виплачувати гроші, взяті шахраями.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Звертаюся до Вас з проблемою, яка не дає спокою вже 2 й рік. На моє ім’я в 2014 році в Приват Банку махінатори взяли кошти, я звернулася як до банку так і до міліції, але результат не вражає, оскільки де сталася ця трагедія подана заява, а за місцем прописки суд виніс рішення на користь Приват Банку, у мене та моєї сім’ї таких грошей сплатити немає та і не за своє немає сенсу сплачувати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Незаконні перевірки суб’єктів господарювання на Херсонщині

Сьогодні на місце моєї реєстрації прийшов лист з виконавчого комітету на арешт майна. Тепер напрошується питання де будуть жити мої діти неповнолітні. Є рішення Новокаховського суду про те, щоб Банк видав для судового провадження необхідні документи, але суд не надає. Прошу Вас допомогти у вирішенні цієї проблеми.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!