ІншеВсі скаргиЖінка шукає колишнього чоловіка з АТО

Найпопулярніші записи

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Олександра, вона переконує, що її колишній чоловік, солдат ВСУ, не подає ніяких звісток про себе, а командир військової частини не відповідає на її запит.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“3 серпня командир військової частини А2167 отримав від мене письмовий запит про надання інформації, яка стосується війсковослужбовця Джуманязова Сергія Уктамбайовича,1976 р.н., уроженця м. Сміла Черкаської обл., який зареєстрованний за адресою: м.Біла Церква, б-р. 50-річчя Перемоги, в/ч А 2167. Повідомлення про отримання запиту від Укрпошти від 03.08.2015.

Джуманязов С.У. вже більше року перебуває у розпорядженні командира частини. Влітку 2014 перебував у зоні АТО.

Джуманязов Сергій Уктамбайович є моїм колишнім чоловіком та батьком моєї неповнолітньої дитини. Оскільки ми з батьком дитини розійшлися ще до народження дитини та проживаємо в різних регіонах країни, Джуманязов С.У. не бере ніякої участі в жітті моєї дитини, ніколи не висловив бажання побачити доньку та порушує права дитини, не виконує рішення Суворовського суду м. Херсона про сплату аліментів, не надає мені потрібних довідок.

Місце проживання Джуманязова С.У. невідоме і судом не встановлене, я, враховуючи інтереси моєї доньки, маю намір позбавити його батьківских прав або визнати його зниклим безвісти.

Оскільки я не володію ніякою інформацією стосовно батька дитини, я звернулася з запитом до командира частини з проханням надати мені інформацію про громадянина Джуманязова, надати мені довідку про те, що моя дитина є дитиною війсковослужбовця. Я пояснила командиру частини, що порушуються права моєї дитини, просила надати інформацію, яка допоможе мені в суді захистити інтереси моєї дитини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Біля Чаплінки засіла хабарницька ДАІ»

Командир частини не відповів на мій запит. Які підстави він має на це? Чому не враховує те, що, приховуючи інформацію про батька неповнолітньої дитини, тим самим порушує права дитини?

Я не маю жодної інформації, що трапилось с офіцером ВСУ у зоні АТО. За яке порушення його перевели у розпопядження. Чи він порушив закон? Чи живий? Чи звільнений з ВСУ? Прошу допомоги!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК