ІншеВсі скаргиФінансиЖінка шукала роботу, а натрапила на обманщиків

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Ольга, котра переконує, що стала жертвою шахраїв, котрі прийняли її на роботу, а потім, не виплативши зарплатні та договору про прийняття на роботу, звільнили. За словами жінки її екс-начальник навіть погрожував “повісити” на неї гроші, які сам забирав.

Ось її лист:

Контакти для журналістів:

“Шукала роботу у Львові, але потрапила до жахливої контори на уловку. Потрапила на роботу в ТзОВ “Продімпекс”,що знаходиться у м.малехів,офіс 304. Почала працювати у тій фірмі з 8 лютого 2016. У відділі кадрів заповнила документи, стажування не проходила, тобто 2 години, і одразу ж прийняли на роботу. Я не з дурних дівчат, тому така швидкоплинність мене стривожила. Підписали ми з фірмою договір маркетингу, щоправда тільки в односторонньому порядку. Мою копію не видали мені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Провідник Укрзалізниці торгує алкоголем та перевозить тварин у плацкартому вагоні

Мене звільнили незаконно 20.02.2016. Мій начальник Барабаш Степан, який сказав мені, що він звільнить мене по статті, причини не повідомив. Мене насторожило те, що були відгрузки товару, проте накладні були без печатки. Окрім того, Степан забирав гроші від клієнтів та сьогодні повідомив мені, що всі гроші, ним забрані, він повісить на мене та подасть до прокуратури. ЗП не виплатили до сьогоднішнього дня!

Допоможіть у вирішенні даної ситуації,та як хочаб повернути частину своєї ЗП. У мене є тільки статут копманії “Продімпекс”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК