ІншеВсі скаргиЖінці відмовили у субсидії підробивши документи

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Галина, яка стверджує, що її персональні дані було незаконно використано. За словами жінки, їй було відмовлено у нарахуванні субсидії через підроблену довідку, видану на її ім’я.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Я, жителька с.Целіїв, вул. Центр, 35 Гусятинського району, Тернопільської області звернулася в Гусятинське відділення поліції Підволочиського відділу поліції із заявою про притягнення до відповідальності людей, які заподіяли мені шкоду. Мені було відмовлено в субсидіях, спираючись на великі доходи від продажу невідомого мені товару на суму за 2013р.- 12420 грн,, за 2014р. -80290грн., за 2015р. – 45500грн. від невідомих осіб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вбивства собак у Києві

Ними виявилися жителі Закарпатської області Рахівського району с. Середнє Водяне: Волос Марія Василівна, Волос Ануса Іванівна, Волос Нуцу Георгійович, Маркович Марина Іванівна, Попше Іван Іванович.
Провіши власне розслідування, я дізналася, що на моє ім’я в сільській раді с. Целіїв була видана довідка III-ДФ в 2013р. і дійсна 5р., яку я не писала. Незаконно були використані мої персональні дані. Постраждалими виявилися ще декілька жителів с. Целіїв.
Прошу розповсюдити мою проблему, щоб в такій ситуації не опинилися інші громадяни України і по мірі можливості допомогти мені.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК