Всі скаргиДержавні органиЖінці підробляють документи і оголошують про звільнення

Найпопулярніші записи

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Катерина, вона переконує, що її звільнили з роботи, підробивши документи.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Наразі проживаю у найманому житлі у Чернігові, житло у м. Луганськ втратила у зв’язку із подіями на сході України. У квітні 2015 року наказом генерала Науменка А.В., який очолював Луганське ГУМВС та планує продовжити працювати у лавах національної поліції, мене було незаконно звільнено з ОВС.

10.11.2015 року рішенням суду мене поновлено на посаді, але відповідного наказу чинний голова ліквідаційної комісії Луганського ГУМВС колишній комбат «Київщини» Покиньборода Ю.М. не підписує, направлені скарги та звернення залишені без уваги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Працівникам УкрПошти подовжують робочий день»

Звільнення відбулося завдяки використанню моїх документів, до яких працівниками Луганського ГУМВС, які наразі працюють в ГУ національної поліції в Луганській області, були внесені завідомо неправдиві відомості. Я не отримала заробітну плату. Маю як справжні, так і копії підроблених документів із підписами посадових осіб. Підроблені документи безсоромно надані працівниками ГУМВС до суду під час розгляду адміністративної справи.

Сподіваюся, моє повідомлення не дозволить прийняти до лав поліції осіб, не гідних довіри народу. З надією на допомогу, Катерина Шилова”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК