ІншеВсі скаргиТовари та послугиЖимотирський сервісний центр не повертає побутову техніку

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Віктор, який стверджує, що сервісний центр “Тандем Сервіс” заволодів його посудомийною машиною, яка була надана для проведення ремонту.
“До сервісного центру «Тандем Сервіс» ФОП Ващук С. В., що за адресою м. Житомир, вул. Львівська, 8, номер мобільного тел.: +38 (067) 411-58-12 – шляхом обману та зловживання довірою заволодів моєю посудомийною машиною Electrolux , яка були надана для проведення ремонту.

05 грудня 2015 року я здав посудомойну машину на сервісне обслуговування. В квитанції було зазначено неправильне прізвище, я не звернув увагу, через місяць мені подзвонив представник сервісного центру та запоропонував забрати посудомийну машину. Прийшовши до сервісного центру надав квитанцію та отримав посудомийну машину.

04 березня 2016 року поломка повторилась, тому повторно здав посудомийну машину на сервісне обслуговування. При заповненні квитанції представник сервісного центру записав номер мобільного телефону, знову зазначивши неправильно прізвище, но що в тот момент я не звернув увагу. Через місяць передзвонив предствник сервісного центру і повідомив що ремонт закінчено. Проте у видачі посудомиїної машини мені було відмовлено, оскільки я втратив квитанцію. Тоді знайшов попередню квитанцію предявив її, проте мені відмовили, мотивуючи що в ній, так як і у втраченій, вказане не моє прізвище.

Те, що саме я здавав у ремонт посудомиїчну машину підтверджуеться тим, що при подачі попередної квитанції я надав технічний пасорт і чек на її придбання. Крім того, представники сервісного центру мені неодноразово телефонулали після повторної сдачі в ремонт. Я неодноразово звертався до сервісного центру з вимогою про повернення посудомиїчної машини.”

Конакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!