ІншеВсі скаргиЖили були… а потім збудували гараж і будинок на території, яка має належати співвласникам

Шановна редакція Електронної книги скарг України! Звертаюся до Вас з приводу такого питання. Це питання ми не взмозі вирішити 10 років. Я проживаю з сім’єю в будинку де 4-ри співвласники, але один з них в 2008 році без відома інших  у дворі звів житловий будинок, а поряд гараж.

Почалося все з того, що йому його тітка, яка проживає разом з нами в будинку подарувала свої частки (копії договорів маю і додаю).

Цей співвласник п. Косован В.В. звівши будинок і гараж, вирішує в 2008 році його узаконити через Шевченківський районний суд в місті Чернівці. В той час він перебував на заробітках і цим всім займався адвокат. Рішення суду було прийнято з порушенням Закону України ніхто в суді не звертав і не досліджував, що позивну заяву (копію маю і додаю), в якій було сказано, що співвласники п. Косован В.В. володіє 68/100 частинами, ніхто не думав шукати де 32/100 частини будинку поділися. Адвокат і співвласник представили заяву на Шевченківську раду Чернівців де вказали, про незаперечення п. Белінського (тіткою співвласника, яка на той момент уже свої частки подарувала п. Косовану) проти узаконення будинку та гаражу. (Далі її лист)

До скарги надіслані також такі копії документів: 

Договір дарування 2 шт

Рішення суду

Рішення апеляційного суду

Копія позивної заяви

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!