Всі скаргиГоловнеЖертви Інтелектуального тероризму. Українські учні повально жаліються на ЗНО

До “Електронної книги скарг України” повально пишуть незадоволені учні та батьки ЗНО, яке відбулося в Укрїні. Дійшло навіть до того, що сама авторка текстів лауреат Шевченківської премії – не змогла відповісти правильно в іспиті.

ОСЬ ЇХНІЙ ЛИСТ:

Контакт для журналістів: ayo170998@ukr.net

“Шановний Петре Олексійовичу!!!

Я пишу Вам, геть не тому, що знахабніла, а лише тому, що пан Лікарчук (голова центру тестування ред.) ігнорує наші прохання та скарги.

Я звичайна учениця звичайної школи, мені не пощастило в цьому році складати ЗНО з української мови та літератури.

До того як я побачила завдання тестування, я була певна,що реформа освіти-це одна з найкращих реформ, що були проведені за роки незалежності України. Я глибоко розчарувалась в роботі наших освітян, адже, здається, що комісія, котра складала завдання (номер 29-33) до тексту з української мови прсото знехтувала сумлінним виконанням своїх обов`язків.

Вони обрали текст філосософського характеру, котрий відповідно можна інтерпритувати по-різному. А офіційні відповіді, котрі були оприлюднені і геть спричинили негативний резонанс серед абітурієнтів, їхніх батьків та родичів. Невдоволеними також залишились тисячі викладачів та вчителів.

Відкритий лист, котрий написала пані Пагутяк (авторка тексту) був частково проігнорований, проте письменниця таки встала на бік “жертв інтлектуального тероризму”-абітурієнтів.

Здається, що завдання, складені до цього тексту, зайвий раз доводять, що наша освіта спрямована на зомбацію, пригнічення інтелектуальних завдатків учнів.

[pull_quote_right]Все, чого ми хочемо-це прозоре оцінювання, котре дасть змогу і справді виявити весь свій хист та знання, проте маємо-те, що маємо.[/pull_quote_right]

Єдине, що залишається-це анулювання цих питань. Хочеться таки вступити до ВНЗ, подарувати Україні покоління нових, освічених, сучасних професіоналів, проте ми не можемо це зробити без допомоги нашої влади.

Чому ж зараз вона абсолютна глуха до наших прохань?

Отже, все чого ми хочемо -це анулювання завдань тексту (29-33) з української мови, адже сама авторка, власниця Шевченківської премії, Галина Пагутяк визнала їх не коректними, неадекватними та такими, що спотворюють її текст.

Якщо ж сама авторка не бачить серед відповідей жодної правильної, то як це мають зробити 17-річні підлітки?

Буду дуже вдячна, якщо ви допоможете нам у вирішені цього питання.”

Нагадємо, це не перша скарга на тести ЗНО, яке нещодавно відбулося по всій країні. Рекомендуємо також прочитати Неєвропейське ЗНО. Що думають про державний іспит самі учні?“.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!