Всі скаргиМедицинаЖахливі умови у дитячому відділенні лікарні

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Наталія, котра скаржиться на погані умови перебування у районній лікарні. За словами жінки, меню у їдальній залишає бажати кращого, постільну білизну використовують лише під час перевірок, а дітям забороняють виходити на прогулянку.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Скарга на КЗ ТРР “Таращанська районна лікарня ”

1. Харчування жахливе – на ранок дають вчорашній суп розведенний водою (похльобка). Мясні, рибні продукти взагалі відсутні. Меню на день не оприлюднюється, хоча табличка з раціоном в наявності. А меню в нашій лікані таке: ранок – вчорашній суп (розведений водичкою); обід -борщ: картопля та капуста; вечір – суп. О, чай окрема тема: це просто фарбована водичка набрана з крану.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фальсифікація слідства та погрози звинувачованому

2. Постільну білизну не видають, ( вона, звісно ж є, але для перевірок, бо коли ми поступили у дитяче відділення новеньку постіль зняли, а нам повідомили, що постіль треба мати свою). Матраци всі у плямах невідомого походження.

3. Завідувачка дитячого відділення, про яке я пишу, категорично не дозволяє відкривати вікна та виходити дітям на прогуляну, що суперечить їхнім правилам та режиму відділення, який, мабуть, для галочки оприлюдненний на коридорі. В палаті №10 відсутня вода, а з умивальника смердить нечистотами. Сморід стоїть також в туалеті. Дуже надіюсь на те, що після моєї публікації, щось зміниться.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!