ІншеВсі скаргиЖахливі умови праці на підприємстві

До “Електронної книги скарг України” написав читач Анатолій. Чоловік переконує, що його начальник погано ставиться до підлеглих, змушує виконувати невідповідну кваліфікації роботу, нецензурно висловілюється, а керівництво не забезпечує робочих необхідним обладнанням для праці.

Ось його лист:

Контакти для журналістів: 

“Хочу вам розказати про підприємство Локомативне депо Чернівці, а особливо про зама з ремонту Павука Г Д. До своїх підлеглих він ставиться, як до скотів, якщо навіть простий слюсар його зустріне на роботі, то почує від нього купу нецензурних слів у свою сторону, не зважаючи, чи працівник старший від нього на 15 років чи молодший на 20, в цілому, ніякої поваги до підлеглих, сам часто випивший на роботі, змушує працівників виконувати роботу, яка не відповідає їх кваліфікації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жінці відмовляють у наданні субсидії

От наприклад, слюсаря-дізіліста 3 розряду змушує без ніякої допомоги розбирати та збирати циліндир на дізілі локомативів марки 2М62У і якщо слюсар не встиг виконати вказівку, викликає його на оперативний розбір, після чого дає йому догану і віднімає премію, хоча ця робота повина була б виконуватися слюсарем якнайменше 4 розряду і з допомогою ще одного слюсаря, щоб зняти головку циліндра та циліндрову втулку з двигуна. Я уже не кажу про допоміжні тельфера, які надаються в інших депо для такого плану роботи! І також ця робота виконується кожної робочої зміни слюсарями ТО-2 на тереторії ТО-2 даного депо!

От недавно у цьому депо на тереторії ТО-2 отримав травму слюсар 3 розряду, оглядаючи двигун. Під час роботи, шпілька газового стика вилитіла з циліндра і влучила слюсарю в ліве око і розбила череп. Хлопець пролежав 25 днів у комі після чого помер! Люди кажуть, що дуже прикро, що навіть після токого випадку ніхто не приймає заходів, щоб такого більше не повторилося! Саме керівнитство ставиться до роботи байдужо, навіть не старається забезпечити запчастинами, комплектами ризини, прокладок, технічними ключами, кажуть “не маєш чим зробити, іди на базар”
Люди кажуть, що хотілося б кращого стовлення від начальства і кращих умов праці!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!