Всі скаргиТранспортЖахлива якість доріг в місті Козятин, Вінницької області

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Юрій, він скаржиться на якість доріг у місті Козятині, Вінницької області.

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Шановна редакція! Практично кожного дня по телевізору показують репортажі про якість дорожнього покриття вулиць населених пунктів, але, порівнюючи, ми прийшли до висновку, що покриття саме нашої чи не найгірше в державі, саме тому з цього приводу до вас і звертаються жителі вул. Суворова м. Козятин, Вінницької області. Ви наша остання надія, не дайте згинути в трясовині вуличних калюж та переламати собі кінцівки, а то і хребти, в темний час доби через недолуге освітлення вулиці!
В кінці вулиці, на проїзній її частині, вже протягом багатьох років під час танення снігів та після дощів виникає не менше десяти калюж довжиною від 5 до 10 метрів  і шириною до 5 метрів, з глибиною до  0.5 метра. Крім цього, в кінці року, щоби освітити ці калюжі, комунальним господарством міста було встановлене вуличне освітлення , але встановлене воно було з грубим порушенням Державних Будівельних Норм України ДБН. Встановлені ліхтарі освітлювали дорогу за принципом «через стовп»!
Ці питання піднімались в місцевій газеті «РІА-Козятин» від 1 грудня 2016 року «Дорога до козятинського храму» та 2 березня 2017 року «У Козятині освітлення вимірюється в стовпах». Але відповідальні особи комунального господарства міста навіть не відписались на ці статті до газети. Скоріше всього їм, по великому рахунку, наплювати, що по вулиці ні пройти, ні проїхати, особливо в темний період доби.
Як бачите реакції з боку мерії на проблеми вулиці та її жителів – нуль! Допоможіть, будь ласка!”, – написав наш читач Юрій.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!