Всі скаргиДержавні органиЖКГЗемлю батька привласнюють за підробленими документами

Найпопулярніші записи

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Віталій, він переконує, що сусідка і землевпорядник підробили документи і привласнили спадок його батька.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Добрий день. Допоможіть, будь ласка, у справі.

У мого покійного батька перебувала у постійному користуванні земельна ділянка; було видано рішення про передачу цієї ж ділянки батькові у приватну власність. Батько за життя не встиг виготовити документи на право власності, але розпочав процедуру приватизаціі, і був виготовлений документ на право власності, але батько помер, не отримавши його.

Вступивши у спадщину, я подав до суду, щоб завершити процедуру приватизації, але, поки я збирав довідки, моя сусідка у змові з землевпорядником, підробивши підписи та вписавши померлу людину у документи, виготовили документ на право власності та присвоїли собі спадщину.

Кам’янець-Подільський міськрайонний суд визнав їхні дії незаконними і вирішив скасувати їхні підроблені документи, але Апеляційний суд Хмельницької області скасував рішення суду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Кагарлицький будинок руйнується на очах»

Також було подано заяву про підробку документів у прокуратуру в Кам’янці-Подільському, прокуратура відправила справу у міліцію. Було відкрито кримінальне провадження, навіть отримано підтвердження експертизи про те, що підписи в документах підроблені.

Кримінальне провадження тягнеться вже майже рік, а, поки воно не завершене, злочинці стверджують, що їхня провина не доведена, і продовжують скоювати злочини.

Я не знаю, до кого мені ще звернутись, якщо правосуддя не зважає ні на підроблені документи, ні на те, що в документах вписані померлі люди, ні навіть на те, що на засіданні суду землевпорядник визнала, що вона підробила підпис.

Прошу Вас, допоможіть встановити правосуддя. Більш детально розповім при розмові або зустрічі”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК