Всі скаргиДержавні органиЗемлевласник приватизував дорогу до інших ділянок

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” напили наші читачі, котрі скаржаться на місцевий суд та землеурядника, котрі дозволили приватизували єдину дорогу до багатьох ділянок. За словами читачів, відтепер, дібратись до ділянки, чи, тим паче, вивезти урожай неможливо.

Ось їх лист:

 Контакти для журналістів: 

“Звертаємось до вас з відчаю та безвиході! Зовсім зневірилися у владі, чиновниках та правосудді.  Мої батьки користуються земельною ділянкою (сад) 25 років, (мають всі папери на власність). Щоб пройти до цієї ділянки з головної дороги потрібно перейти ще три участки. Власник крайнього участка приватизував собі свій участок в цьому числі і дорогу, якою ми вивозимо урожай не лише ми, а і інші люди. Не знаємо з якого дива наш ШАНОВНИЙ ЗЕМЛЕУРЯДНИК РОШКО дозволив приватизовувати дорогу (мабуть, отримав на лапу).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сільрада кілька місяців не розглядає заяву

Тепер щоб вивезти сіно та урожай нам та нашим сусідам потрібно наймати хіба що вертоліт. Викликали комісію з сільськ ради – вирішили, що там дорога була і повинна бути (є рішення сесії). Та це нічого не вирішило. Батьки та сусід по ділянці подали до суду. Сусід суд виграв, батьки програли (дійшли висновку, що суддю підкупили). Як так можна, що одна й та сама дорога один вийграв, а інший програв. Ну і скажіть де тепер справедливість, хто має гроші – тому все дозволено. За рішенням суду мама завтра вже їде третій раз, суддя на неї навіть не дивиться, а секретар говорить, прийдіть завтра, а це 27км в один бік.

Батьки хочуть подавати на апеляцію, а на це потрібні кошти та вибору вони не мають, або тоді залишати земельну ділянку… В суд за мамою повісток не було, вирішували без неї (ось який у нас у Хусті справедливий суд). Ми вирішили писати куди лише зможемо, адже маємо всі документи і люди в селі нас підтримують. Маємо надію, що знайдеться людина, яка має добре серце і зможе нам допомогти. Можливо через пресу наш землеурядник та шановні судді почнуть виконувати свої обовязки по совісті, по закону. “

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК