Всі скаргиДержавні органиФінансиЗемельні махінації на Закарпатті

До “Електронної книги скарг України” написав Роман, який розповідає про махінації із землею та перешкоди для розпоряджання його нерухомим майном. Чоловік побоюється рейдерського захвату землі та її приватизації.

Ось його лист:

Контакти для журналістів:

“Я ФОП Лепетчук Роман Васильович. Прощу Вас мені допомогти, так як я стикнувся із невирішенням місцево владою питання стосовно оренди замлі комерційного призначення. Мною у квітні місяці 2015 р. було придбано “Комплекс будівель меблевої фабрики”, як нерухоме майно за адресою смт. Ясіня, вул Визволення , 55. У серпні місяці на території комплексу в одній з будівель трапилась пожежа, де було понесено збитку біля 700 тис грн. Та справа в іншому, в червні місяці я звернувся із заявою до Ясінянської селишної ради про надання в оренду земельної ділянки для обслуговування Комплексу будівель меблевої фабрики для комерційного призначення. Відповідь я отримав тільки усну від голови Зелінського Єдуарда Федоровича про те, що поки що земельні питання на сесії не розглядаються.

Я звернувся у вересні з другою заявою де послався на ст 134 ч. 2 Земельного Кодексу Украни про те, що я, як власник приміщень маю право першочергово отримати в оренду земельну ділянку і нагадав про місячний термін на розгляд заяви. На жаль, це було безрезультативно, хіба що голова Єдуард Федорович відповів усно, що за попереднім власником є несплачений борг у сумі 30-35 тис грн. за оренду землі , де знаходиться Комплекс будівель, тому питання про подальшу оренду не може стояти, поки попередній власник не сплатить боргу. Так як мені стало відомо за чей час, поки відповіді я не отримував, Ясінянська селишна рада на чолі із депутатами та головою приняли не одне рішення про право власності земельних ділянок на території Комплексу будівель Меблевої фабрики на підставних осіб та родичів – зять голови. Я зрозумів, що на цьому голова селишної ради не зупиниться і буде розкрадати землю і далі . В такому випадку мені доведеться просто розібрати будівлі, так як я не зможу обслуговувати їх.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відовідь прес-служби на лист читачки щодо умов проживання солдатів АТО

Одна із ділянок приватизовна особами і впритул межує із однією з будівель, де чітко видно на збірному кадастровому плані (Де має призначення як Обслуговування житлового будинку) на території промислової зони, погоджень із мною під час виготовлення документів на приватизацію не було ніяких. Інші 3 ділянки межують на відстані 1 м. від іншої будівлі , де закрили прямий підїзд до вхідних дверей та вікон самої будівлі ( призначення цих ділянок під гараж ), погоджень також не було жодних. Ще 1 ділянка також межує. Я звернувся із заявою в третє 18.03 .2016 р на сесію виступив перед депутатами та наголосив, що в місцевий бюджет за цю ділянку буду сплачувати приблизно 150-200 тис. грн/рік. На підприємстві в планах було створити до кінця 2016 року біля 50 робочих місць, та зараз, як Ви зрозуміли, ми займаємось не збільшенням робочих місць і збагаченням буджету, а вирішенням проблем із місцевою владою.

На території комплексу проходять комунікації до будівель, водопостачання, каналізаційні труби і ті ділянки, які приватизовані і через них проходять комунікаційні труби. У разі аварії я не в змозі буду їх замінити. Як мені повідомили деякі  підприємці, голова Зелінський Є.Ф запропонував землю на території комплексу. Ще хочу наголосити на тому, що я придбав Комплекс будівель і земля під ними є неподільною частиною. Як мені діяти в цій ситуації, бо на мою думку проводиться рейдерський захват території. Я боюся, що поки я буду судитися і розгдядати справи, вся територія буде розділена і приватизована іншими особами. Вони просто не дають працювати.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!