Всі скаргиДержавні органиЖКГЗемельні ділянки захопили шахраї при владі

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Наталя, вона переконує, що шахраї при владі захопили дві її земельні ділянки.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Звертаюся до Вас з останньою надією про допомогу. Я, Сомова Наталія Віталіївна, проживаю в м. Балаклія Харківської області. Я стала жертвою злочинних дій з боку посадових осіб та правоохоронних органів.

Я маю дві земельні ділянки, що дісталися мені у спадок у 2012 році. Починаючи з 2012 року посадові особи ТОВ «ІАК «Балінвест» примушували мене укласти договори оренди на мої земельні ділянки, на що не дістали згоди.

У цьому році я дізналась, що ТОВ «ІАК «Балінвест» підроблено мій підпис на договорах оренди та довіреностях для того, щоб зареєструвати на себе право користування моїми земельними ділянками. Вони провели державну реєстрацію договорів оренди, порушуючи законодавство, без державних актів, які є у мене як у власника.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Винуватець ДТП відмовляється платити за операцію»

Станом на сьогодні земельні ділянки захоплені та обробляються без моєї згоди. Мій випадок не поодинокий, у Балаклійському районі є безліч ошуканих людей з такою ж проблемою.

Директором ТОВ «ІАК «Балінвест» є Мартинов Павло Вікторович – депутат Балаклійської районної ради, який має зв’язки в органах влади на всіх рівнях, що дає йому змогу вчиняти правопорушення та обманювати людей. Я зверталися до різних органів влади (про що є відповідні підтверджувальні документи), але ніде не знайшла підтримки. Досі посадові особи ТОВ «ІАК «Балінвест» разом з іншими органами влади мене шантажують та примушують погодитися на ці договори, укладені без мого відома.

Прошу Вас шляхом надання публічного розголосу цьому питанню допомогти мені захиститися від шахраїв, які завдають мені значних матеріальних та моральних збитків”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК