Всі скаргиДержавні органиЗемельна війна в Полтавській області. Самозахоплення із депутатами

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач, який переконує, що на очах правоохоронців відбувається банальне, незаконне, захоплення землі. Для журналістів є контакт. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

Контакт для журналістів: 

“Доброго дня, хочу подати заяву про вчинення такого злочину як самозахват землі.

Самозахват відбувся 13 квітня 2015 року в Полтавській області, смт.Гоголеве, Великобагачанського району.

Громадянин України Біленко Леонід Семенович орендував земельну ділянку розміром 13 га за межами населеного пункту Гоголеве з 2003 року.

Він з червня місяця намагався продовжити договір оренди, подавши відповідні документи в Головне управління Держкомзем в Полтавській області.

Але його звернення залишили без розгляду. Документ додаю.

Через деякий час громадянин Біленко Л.С дуже захворів, мав обширний інфаркт головного мозку, на що йому потрібен був час, щоб хоч трохи одужати та прийти до тями.

Звернувшись через рік до Головного управління Держкомзема в Полтавській області йому відмовили, вказуючи на те, що пропущений строк для поновлення договору оренди.

А на запитання, що він подавав вчасно документи для поновлення договору службовці головного управління розводили руками.

Так Біленко Л.С. звернувся в суд про встановлення переважного права на поновлення договору оренди шляхом украдення додаткової угоди до договору оренди землі.

На сьогоднішній день 19.04.2015 року справа знаходиться в суді. А на цю ділянку “наклав оком” депутат областної ради Хан Г.С.. Хан Г.С. здійснив самозахват земельної ділянки шляхом її дискування.

Поряд з ділянкою, яка знаходилися в оренді у Біленка Л.С. знаходиться приватизовані ділянки членів родини Біленка Л.С., на що є державні акти з відповідно кадастровими номерами.

Хан Григорій Сергійович здійснив самозахват і цих ділянок, також виконавши дискування землі.

Хочу заявити про самозахват землі ті здійснити відповідні перевірки та наказати винних. Якщо можливо прошу звязатися з моїм представником”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!