ІншеВсі скаргиЗахоплення землі по-Миколаївськи: просто не віддають її власникам

До «Електронної киниги скарг України» написали колективного листа наші читачі із Миколаївської області. Які не задоволені роботою правохоронців, які, на їхню думку, не можуть відібрати їхню ж землю.

ОСЬ ЇХНІЙ ЛИСТ:

Контакт для журналістів:

“Громадян смт.Веселинове Миколаївська обл. Корзун Валерія Анатолійовичаn вул. Ганівська ,59-а

Антипова Федора Леонідовичаn вул. Ганівська ,59-а

Дзюбак Юзефи Степанівниn вул. Верхня ,10

Заява

Ми, Корзун Валерій Анатолійович,Антіпов Федір Леонідович та Дзюбак Юзефа Степанівна, є власниками земельних ділянок , які розташовані на території Веселинівської селищної ради Миколаївської області (далі – земельна ділянка).

Підтвердженням даного факту є Державні акти на право власності на земельну ділянку, Витяги з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно .

Вказані земельні ділянки знаходились в оренді ТОВ «Автоколона №3» на підставі Договорів оренди землі від 21.02.2005 року (копії додаються), зареєстровані у Веселинівському реєстраційному центрі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Українцям пропонують заробляти на сонці – збережіть чеки, знадобляться

Вказані Договора укладені на термін ДЕСЯТЬ років,тобто, до 21.02.2015р. (відповідно до умов п.8 Договору).

Нами було подано письмові заяви (копії додаються) ТОВ «Автоколона №3» з проханням не обробляти наші земельні ділянки, в зв’язку з закінченням термінудії Договору оренди, заяви були прийняті Ставніченком Одександром Павловичем(юрист ТОВ «Автоколона №3»), після пред’явлена нарочно Єренкевичу Ігору Леонідовичу (посадова особа ТОВ «Автоколона №3»).

Зерна, в рахунок орендної плати, нам було видано менше, ніж всім пайщикам, оскільки ми виявили бажання обробляти земельну ділянку самостійно (так пояснював представник ТОВ «Автоколона №3».)

У поточному році підприємством ТОВ «Автоколона №3» вищевказані земельні ділянки були засіяні озимою культурою .

Жодних договорів, які б надавали право користування нашими ділянками з ТОВ «Автоколона №3», ми не укладали.

Факт самовільного зайняття (самозахвату) та обробітку земельної ділянки було встановлено 11 березня 2015 року, здійснивши вихід на місце з представником ПП «Коренковська» для виділення меж.

Зважаючи на наведене, дії керівництва ТОВ «Автоколона №3» із самовільного зайняття земельної ділянки порушують наші права як власників земельної ділянки на самостійне володіння, користування, розпорядження нею,чим порушуються норми чинного законодавства.

Повідомляємо Вас також, що я, Корзун Валерій Анатолійович, звертався з заявою до Веселинівського РВ УМВС України в Миколаївській області з проханням допомогти у вирішенні даного питання ,яка була прийнята 23.03.2015р. зареєстрована в Єдиному реєстрі досудових розслідувань,реєстраційний номер 12015150180000171 за результатами якої було розпочато досудове розслідування.

9 квітня 2015р. мені було вручено лист за номером 42/3866 від 01.04.2015р. в якому повідомлялось, що старшим слідчим СВ Веселинівського РВ УМВС України в Миколаївській області , майором міліції І.В.Скиба-Ярошко прийнято рішення про закриття вищевказаного кримінального провадження ,за фактом самовільного зайняття земельної ділянки,за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст. 197-1 КК України на основі п.2 ч.1 ст.284 КПК України, тобто «встановлена відсутність в діянні складу кримінального правопорушення».

Також ми звертались до голови Веселинівської райдержадміністрації А.В.Філімонова, який нам сказав, що ним буде направлений лист до прокуратури Веселинівського району і рекомендував нам звернутись з даним питанням до органів прокуратури.

Доводимо також до Вашого відома, що відповідно до умов п.8 Договорів оренди після закінчення строку Договору орендар має переважне право поновлення його на новий строк,але в цьому разі він повинен не пізніше ніж за 60 календарних днів до закінчення строку дії Договору попередити письмово орендодавця про намір продовжити його дію,що не було зроблено керівництвом ТОВ «Автоколона №3».

Також повідомляю,що територія виділена для під’їзду до наших земельних ділянок використовується в сільськогосподарському виробництві, тобто ТОВ «Автоколона№3» отримує прибуток з вказаних земельних ділянок.

На даний час наші земельні ділянки знаходяться в користуванні ТОВ «Автоколона №3» без оформлення Договорів оренди, а саме, дані земельні ділянки використовуються не за цільовим призначенням, що суперечить нормам Податкового кодексу України.

В зв’язку з виникненням вказаної вище ситуації ми не зможемо сплатити податки,як одноосібники, адже ми не можемо обробити свої земельні ділянки та отримати з них дохід.

Всі наші прохання про повернення наших земельних ділянок керівництвом ТОВ «Автоколона 3 №» проігноровано.

Просимо Вас допомогти нам у вирішенні даного питання,оскільки це непоодинокі факти в нашому районі,а влада розводить руками.

З повагою за дорученням громади Корзун В.А.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!