ІншеВсі скаргиФінансиЗахисників міста Дебальцеве досі не нагородили

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач, він переконує, що захисників міста Дебальцеве досі не нагородили.

 

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Ми – військовослужбовці, які демобілізовані в запас після проходження служби під час особливого періоду, в/ч В0676 25 ОМПБ «Київська Русь», які пройшли службу в АТО та горнило Дебальцівського кільця, маємо статус «Учасник бойових дій». Звертаємось до керівництва Держави та особисто до Президента України з питанням: чому, коли командування нашої військової частини надавало майже 17 раз подання на нагородження державними нагородами військових нашої частини, було задоволено тільки одне?

Залишились ненагородженими навіть деякі загиблі товариші. Чому таке ставлення до нас, до бійців, які не злякалися і стали на захист країни? Чому нами нехтують, а до дня різного працівника нагороджують майже півкраїни? Поясніть і заспокойте наш відчай у серці…”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК