Всі скаргиФінанси«Завод Дніпросталь» обманув замовників на 50 тисяч

Як правильно виконувати замовлення, точно цього не знає «Завод Дніпросталь» – лист від читача.

До “Електронної книги скарг України” написали жителі Волинської області, с.Зміїнець.

Контакт для журналістів: 

Ситуація дуже проста – одні замовили, інші не виконали замовлення. Але, що додає пікантності, керівники фірми, отримавши усю суму, зрозуміли, що можна доїти людей, наче коров. І  як з’ясувалося пізніше, фіктивна фірма «Завод Дніпросталь», “висмоктує” гроші не вперше із клієнтів. В інтернеті повно оголошень і прохань допомогти людям, які довірили свої немалі гроші цим шахраям. Ось і Тетяна звернулася із проханням опублікувати їхню проблему:

” ПП «Промбуд-5» замовило у ТОВ «Завод Дніпросталь» металопрокат, масою 10,116 тонн на загальну вартість 58 299,67 тис. грн. за однієї умови: доставка на об’єкт ремонту в с. Башарівка Радивилівського району Рівненської обл.

Після оплати нами 100% вартості продукції, ТОВ «Завод Дніпросталь» поставило вимогу обов’язково дати доручення на отримання металопрокату на прізвище Гніденко Володимир Михайлович, мотивуючи це тим, що це водій який має отримати метал на заводі та доставити нам на наш об’єкт (в с.Башарівка Радивилівського району Рівненської обл.). Таке доручення ми надали разом із бухгалтерським дорученням на отримання продукції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Перші жертви податку на вагітність. Жінку прогнали з роботи

Після 100% оплати на наші неодноразові запити представники ТОВ «Завод Дніпросталь» відповідають ухиляючись, що метал ніби вже в дорозі, потім що поламалася машина, потім що передали перевізнику Компанії «САТ», щоб вона поставила нам цей метал. Як з’ясувалося на наш запит до перевізника Компанії «САТ», що від ТОВ «Завод Дніпросталь» вони отримали лише 1,401 тонни вантажу для перевезення в с. Башарівку, але на об’єкт нам поставили лише 1,317 тонни, проте ТОВ «Завод Дніпросталь» запевняло, що відвантажило увесь метал. Після того, як Компанія «САТ» здійснила перевезення вантажу загальною масою 1,317 тонни від ТОВ «Завод Дніпросталь», представники постачальника повідомили, що решта металу знаходиться на складі в с. Бородянка Київської області, та обіцяли довезти решту металу ще 21.06.2013р. Але, представники ТОВ «Завод Дніпросталь» постійно відтерміновують цю дату під різними приводами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Вже не витримують лісові господарства. Пишуть прем’єру

Станом на 08.07.2013р. представники ТОВ «Завод Дніпросталь» запевняли, що метал вже виїхав з Дніпропетровська і через день-два буде на нашому об’єкті, але протягом всього наступного тижня ми так і нічого і не отримали. 16.07.2013р. представники ТОВ «Завод Дніпросталь» заявили, що ми вибрали свій ліміт суми на перевезення і якщо хочемо отримати металопрокат, то повинні ще доплатити 3 100,00 грн. за ще одне перевезення.

Хоча з самого початку була домовленість, що вартість доставки входить у вартість металопрокату і ТОВ «Завод Дніпросталь» зобов’язувалось доставити все за один раз.

Пошукавши в Інтернеті додаткову інформацію виявилось, що ТОВ «Завод Дніпросталь» неодноразово помічене в шахрайських діях. Металобази такої організації в с. Бородянка немає, наявні відгуки про значну недопоставку металопрокату від цього постачальника іншим підприємствам.

Реквізити «Завод Дніпросталь»

1. Реквізити ТОВ «Завод Дніпросталь»

03150 м. Київ вул. Кіквідзе, буд.14-в, оф. 7; тел. 044-596-03-60

р/р 26004010810142 в ПАТ «Укрсоцбанк» у м.Київ

Директор – Дядюк Михайло Володимирович

Менеджер – Харітонов Данило, тел. 099-383-21-77

Логіст – Роман, тел. 067-232-88-99

Водій – Гніденко Володимир Михайлович, тел. 099-368-26-65

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!