Всі скаргиЗавод Дмитра Фірташа забруднює Дніпро? (ВІДЕО)

Лист від нашої читачки. Купалися в Дніпрі, аж раптом берег вкрився хімікатами.

На “Електронну книгу скарг України” написала Дарина з Черкас. Вона відпочивала поблизу Червоної слободи Черкаського району, і раптом звичний берег вкрився незвичною піною з блакитним відтінком. Тим не менш, люди, навіть не злякалися такого повороту подій, і, напевно, були певні в тому, що Дніпро має мати саме такий вигляд – і продовжили купання.

Контакт для журналістів: 

Днепр был чистым, но буквально в пару мгновений берег Днепра превратился в непонятную химическую пенящеюся смесь ужасного бело-берюзово-зелёного цвета, которая к тому же ещё и шипела“, – пише Дарина.

На відео навіть чути звуки того, як шипить незвична піна.

Нагадаємо, що саме в цій області, розташований завод “Азот” олігарха Дмитра Фірташа. Це підприємство виготовляє мінеральні добрива, іоннообмінні смоли, капролактаму і інші хімічні продукції. Слід зазначити, що на сайті заводу жодної новини про подібний інцидент чи витік їхніх реактивів не повідомляється.

Дарина підозрює, що Дніпро могло змінитися в один момент за допомогою саме цього заводу.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!