Всі скаргиДержавні органиЗатриманий міліцією вимагає журналістського розслідування

До «Електронної книги скарг України» вдруге написав наш читач, він переконує, що житомирська міліція нанесла йому тілесні ушкодження під час затримання.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Добрий день! Мене звати Андрій, я вже попередньо писав коротку скаргу, але хочу цього разу описати все детально.

Почну з головного: 19.09.2015 р. я був у м. Житомирі у справах. Зайшовши на Житній ринок по закупи, відвідав шашличну, щоб перекусити. В ній я хильнув спиртного і на деякий час затримався у місті.

Після закупів на базарі я повертався додому, поспішаючи на останній автобус. При собі мав папку з документами і кульок із харчами.

Мене, як не дивно, було затримано працівниками ДСО у формі з надписом на спині «міліція». Наклавши наручники, посадивши у машину, почали чистити кармани, склали протокол про затримання в нетверезому стані без дій хуліганства. Доправили в мед. тверезник по вул. 8-го березня.

Працівники мед. тверезника змусили зняти коштовності і роздягнули до пояса, після чого силоміць відвели у кімнату, в якій прив’язують до стільців невідомо для чого. Я чинив опір, мені нанесли кулаками удари в грудну клітину, і в правий бік, де печінка, били також, після чого прив’язали за руки. Прийшовши до нормального стану, я почав кричати, щоб мене відв’язали. Натомість я отримав удари в живіт, через деякий час мене все ж таки відв’язали і відвели у кімнату відпочинку, в якій перебували ще люди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «На території дитсадка незаконно зводять гуртожиток»

20.09.2015 р. о 08:30 годині нас всіх, хто був у кімнаті, відводили до головного, щоб повернути речі. Дійшла моя черга, і мене відвели до головного. З сейфу дістали торбину і висипали на стіл. Це були мої речі: годинник, перстень і цепочка з хрестиком бм., а також три гривні і копійки, все це повернули під розписку. Я спитав, коли нас усіх звідси випустять, мені відповіли: «Коли подзвониш до родичів, щоб принесли гроші у розмірі 202 грн. А ні, то винесемо вперед ногами».

Потім відвели у кімнату очікування, в якій я просидів аж до 12:45, поки не приїхала мама. Мене, звісно, не хтіли відпускати, мама мусила віддати частину грошей у сумі 100 грн, а іншу частину грошей у сумі 102 грн сказали привезти 24.09.2015 р.

Прошу всіх журналістів провести розслідування і донести цю інформацію до вищого керівництва”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК