ІншеВсі скаргиГоловнеЗасудженого госпіталізували у важкому стані, проте матері не повідомили

Хлопця, який відбуває покарання в бердянській колонії, госпіталізували у важкому стані. Однак матері про хворобу сина повідомили лише через тиждень. Крім того, їй зателефонував лікар, натомість ніхто з представників колонії рідним нічого не сказав. Про це розповіла тітка хлопця.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

«Добрий день! У моєї сестри син засуджений в колонії БВК 77. Він довго не дзвонив. Вона хвилювалася, дзвонила туди, казали, що все добре. А потім подзвонили з бердянської лікарні, сказали, що її син Шукуров Самір лежить у них вже тиждень у важкому стані. У нього сильний набряк легенів, не може дихати самостійно, потрібна термінова операція.

Чого так сталося, що він в лікарні? Пояснень немає, я думаю це його так побили.

Скільки вже в наших тюрмах будуть знущатися над людьми? Йому всього 25років, це ще дитя. Начальника тюрми потрібно покарати.

Що це таке? Скалічили дитину, де тепер батькам брати гроші? Чому не подзвонили і не сказали, що дитина в лікарні? Чого чекали? Поки вмре? Подзвонив сам лікар, а з колонії так ніхто і не дзвонив» , – написала пані Тетяна до «Електронної книги скарг України».

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!