Всі скаргиЗапорізький готель «Інтурист» відібрав зелену зону, залишивши місцевим асфальт

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач, який переконує, що готель нахабно відібрав землю не залишивши нічого місцевим жителям, що живуть поруч.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакт для журналістів: igor.zim.zp@gmail.com

“Пишу вам із міста Запоріжжя. Декілька років тому готель «Інтурист», що знаходився у центрі міста, відокремив собі частину суспільного двору.

Тобто у дворі була розташована дорога і зелена зона. І весь двір знаходився у суспільному користуванні. Дорога знаходилась уздовж дев’ятиповерхового жилого будинку.

Готель «Інтурист» поставив паркан уздовж дороги. Замість зеленої зони, готель зробив власну приватну автостоянку. А для мешканців дому, замість дерев і лавочок, оставив асфальт, і дорогу по якій їздять машини готелю і іншій вантажний транспорт.

На звернення і скарги мешканців будинку представники готелю знехтували. Мешканці звертались до міліції, кандидатів у депутата. Але, все марно.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!