Всі скаргиТранспортЗапорізькі чиновники брешуть про маршрут, який має курсувати до 23:00

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка, яка скаржиться на невідопвідність умов договору із міською владою і перевізником “Юністра-Авто”. Який і порушив умови, чим ставить під загрозу життя людей, які вимушені ніччю ходити по нелюдних місцях. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Проблема с 5 маршрутом, а точнее с его перевозчиком. Нет маршрута в положенное время.

Вот, мне отправили письмо 5 березня 2018, 16:01:49: Шановний(а), Мазаєва Катерина Вікторівна, Ваше звернення №175811 розглянуто.

Результат розгляду: На підставі звітності виконавця (Управління транспорту та зв’язку) Шановна Катерино Вікторівно! Управлінням з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради Ваше звернення, в межах повноважень, розглянуто та повідомляємо.

Автобусні маршрути №5 та №5а обслуговує ТОВ «Юністар-Авто». Згідно відповіді підприємства, обслуговування автобусних маршрутів відбувається відповідно до умов діючих договорів з міськвиконкомом. Згідно затвердженого розкладу руху останнє відправлення по автобусному маршруту №5 від зупинки «вул. Олімпійська» о 21:25 годині, останнє відправлення по автобусному маршруту №5а від зупинки «вул. Олімпійська» о 23:15 годині. У вечірній час у зв’язку із зниженням пасажиропотоку на маршрутах практикується використання чергових автобусів збільшеної пасажиромісткості з інтервалом відправлення 30 хвилин.

В разі незгоди з прийнятим рішенням, Ви можете оскаржити його в порядку, встановленому чинним законодавством.

З повагою, начальник управління О.О.Власюк Подопросвєтова Ю.С., 787-50-89 У разі незгоди та заперечення факту виконання робіт, будь ласка проінформуйте 15-80, та Ваше звернення буде поверненно до роботи.

15.03.2018 23:35 Ждала обещанный маршрут, который должен быть в 23:15. Ждала его с 22:00. Приехал всего один в 22:19, высадил людей и уехал. Ждать, не ждать маршрут никто не знает. Ответа точного никто не дал. И где же дежурные каждые 30 минут и последняя в 23:15? Солгали?

Вы уж простите, но денег на такси не наберешься. Если нет маршрута – то сделайте объявление о том, что маршрутки не ходят. Не все же работают до 17-18-19-20-21 часу. Есть у нас торговые центры, которые работают до 22:00. Но ведь нужно еще уехать домой. И так с пересадками ехать приходится, так как маршрута нет на Молочную в такое время.

Так еще и последняя надежда нам 5 маршрут просто исчезла. Вы доплатите каждому, на каждый рабочий день, на такси? Нет! Так вот и нам, людям, не от куда брать на такси.

Приходится с Европейской (Малиновского) идти пешком до Молочной… Девушка, одна, в 23 вечера. А идти около часу”, – написала вона.

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!