ІншеВсі скаргиГоловнеМагазини-порушникиТовари та послугиЗамість телефона – проблеми: люди скаржаться на «Київстар»

ЕКСУ ЕКСУ1 рік ago7221 min

Магазин «Київстар» у Києві не захотів повертати гроші за телефон неналежної якості. Про це розповіла жителька столиці Любов Жабровець. За її словами, телефон купували з вітрини і деяким деталям спочатку не надали значення.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Добрий день. У нас трапилась дуже неприємна ситуація з невинного бажання купити мобільний телефон.
Телефон купили в “Скай Мол” (м. Київ, вул. Ватутіна, 2). Магазин під назвою “Київстар”. Вибирали ретельно: щоб був зручний, швидкий, тому що чоловік по роботі часто спілкується. Купили, але він був з вітрини, і ми цьому не надали значення.

Прийшли додому о 21.30 і поставили на зарядку. Рано телефон був за ніч заряджений на 75 відсотків. Чоловік не придав цьому значення і пішов з ним на роботу. Але не довго він ним користався, бо до 15-ї години він розрядився повністью. Зарядити його швидко не вийшло, і чоловік приїхав додому за старим телефоном, щоб якось доробити до кінця дня.

На наступний день на обідню перерву ми під’їхали в магазин із бажанням повернути телефон, тому що він є неналежної якості. На що нам відмовили і сказали, що потрібно робити експертизу і перевірити, чи не топили і не вскривали телефон. Написали заяву на повернення коштів і відправили телефон на експертизу. Через 5 днів подзвонив юрист з фірми і повідомив нас, що з нашого боку спроб (втопити чи розібрати телефон) не виявленно, але грошей не повернуть у жодному разі, ми можемо дати згоду на ремонт телефона і вони його відремонтують, або ми його самі ремонтуєм.

Я заїхала ще раз у магазин і написала ще одну заяву-претензію на повернення коштів. Але це було марно, нам поштою вислали телефон. За цей час, звичайно, ми купили новий телефон,тому що пройшло багато часу, а відсутність телефона треба було якось вирішувати. Дуже неприємно, що за свої гроші ми не маємо право купити товар належної якості!! Тепер не знаємо що з ним робити і навіщо він нам?” – написала пані Любов до “Електронної книги України”.

 

ЕКСУ

ЕКСУ

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!