Всі скаргиЗамість переможця конкурсу “Дружать діти на планеті” відправили до Литви іншу дитину

Найпопулярніші записи

Конкурсантка Україно-Литовського конкурсу переконана, що її квиток на літак віддали іншій людині.
До «Електронної книги скарг України» написала Наталія Іваськевич, вона з міста Ходорів, Львівської області. Наталія переконує, що її перемога в другому Міжнародному конкурсі малюнків «Дружать діти на планеті» лишень на папері, –  справжній приз, поїздку до Литви, вона не отримала, а замість неї поїхала інша людина!

«Я отримала перемогу у двох номінаціях: 1 місце «я і моя безпека» і 3-є місце в номінації «Я і моє здоров’я» я навіть побувала в столиці де отримала відповідні дипломи», – пише Наталія, разом з тим надіславши фотографії цих нагород, де можна роздивитися і мокрі печатки і підписи колегії з Міністерства Освіти України, Міністерства Внутрішніх Справ України та інших відомств, що підтверджують і її участь у цьому конкурсі і її перемогу.

konkurs


Але, обіцяну поїздку до столиці Литви вона так і не відчула: « 2-5 жовтня я мала їхати у Вільнус, однак наказу на моє запрошення, чомусь, не приходило… я переконана, що на моє місце взяли іншу людину!», запевнила Наталія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Одяг майбутнього вже серед нас (ФОТО)

Звернення до Львівської обласної ради нічого не дали. Там стверджують, що наказ направили в районну раду м. Жидачіва де і мали розібратися з путівками, але на цьому етапі вона загубилася.

Більше інформації також можна отримати переглянувши новинний сюжет про конкурс “Дружать діти на планеті”.

http://www.youtube.com/watch?v=nXKJX-5yLMc

Тим часом з-за кордону радісно звітують, що діти з України, які стали переможцями ІІ Міжнародного литовсько-українського конкурсу малюнків, плакатів і фотографій “Дружать діти на планеті” відвідали Литовську Республіку.

На прес-конференції, яка відбулась у Сеймі Литовської Республіки за участю члена Сейму Сергеюса Йоваши та Надзвичайного і Повноважного Посла України в Литовській Республіці Валерія Жовтенка, було підбито підсумки міжнародного конкурсу, обговорено подальшу співпрацю між Україною та Литвою у різних культурно-освітніх проектах.

Сподіваємося, що це лишень прикра помилка, яку виправлять найближчим часом, а не чиновницька хитрість для своїх діточок.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК