ІншеВсі скаргиЗакриття колонії у Волинській області

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Людмила. Жінка обурена закриттям місцевої колонії, через що втратять роботу багато людей, котрі мали би піти раніше на пенсію.

Ось її лист:

Контакти для журналістів:  

“Я проживаю у смт. Цумань, Волинської області, Ківерцівського району. Роботи в нашому селищі небагато, а скоро буде ще менше. Народ дуже обурений новиною щодо закриття Цуманської виправної колонії-84. Колонія займає немалу площу, зроблені ремонти можна сказати за свої кошти, гарно обурудувана, для засуджених умови прекрасні( перебувають тут як у санаторії), наявність станків для праці, сільське господарство і т.д.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нотаріус використовує недійсні витяги із держреєстрів

Але найголовніше – це велика кількість безробітних, яка стане ще більшою. А люди, які жили цією роботою, отримували мізерну зарплату і сподівалися тільки на те, що підуть раніше на пенсію підуть ні з чим. Оце і є наші реформи- поширювати надалі безробіття і знищити села!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!