ІншеВсі скаргиОсвітаЗакриття дитсадочку на Житомирщині

До “Електронної книги скарг України” написав читач Олександр. Він переконує, що у його селі планують закрити молодшу групу дитсадочку та звільнити працівників. Наразі умови в садочку, за словами автора скарги, є неприйнятними для перебування малюків.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“В селі Ходорків Попільняньського району Житомирської області знищують дитячий садочок. Приміщення дуже погано отоплюється, в кімнаті, де дітки граються, в середньому 14 градусів тепла, в спальні 13 градусів. Батьки відмовляються водити дітей до садочоку, тому що дітки один день ходять, а потім тиждень хворіють.

А після Нового року хочуть закрити меншу групу і звільнити працівників, тому батьки просять звернути увагу суспільства на нашу проблему, бо ми не доб’ємось ніяких результатів, у начальниці дитячого садочка бабуся голова сільської ради. Просимо допомогти.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!