ІншеВсі скаргиЗагроза для двох будинків: чоловік понад 10 років бореться з незаконною спорудою

Наш читач з Обухова вже понад десять років бореться з самочинно побудованою спорудою, яка знаходиться за 90 см від іншої будівлі. Звернення до чиновників результатів не принесли. І навіть коли суд виніс рішення про знесення, споруда досі на місці. І це не єдиний подібний випадок в Обухові, стверджує чоловік.

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

«Протягом десяти років після зведення каркасу дерев’яного зрубу на відстані 90 см від існуючої забудови,  я звертався  у всі можливі інстанції з вимогою знесення самочинно побудованої споруди. Коли виконком спочатку дає дозвіл на будівництво, а надалі, у відповідності до протесу прокурора, відміняє. Але споруда вже стоїть!

Звертався у місцеві органи, інспекції ДАБК усіх рівнів, до прокурорів, інспекції ДСНС, депутатів ВР  і президентів – жоден з них не спростував моїх висновків, – «об’єкт пожежно небезпечний, неогорожений, не охороняється і не доглядається, являє собою загрозу для двох сусідніх будинків». Такі ж висновки зробила місцева комісія. Вони фігурують у судовій справі.

Протягом десяти років я вимагав лише виконати  ст. 38 Закону «Про регулювання містобудівної діяльності», про знесення самочинно побудованої будівлі, бо виявляється іншої законної підстави для знесення в Україні немає, а інспектору ДСНС навіть заборонено ставити такий діагноз, про що він відверто пише в акті.

І навіть коли  17 грудня 2017 року суд, за позовом Обухівського міськвиконкому, виніс заочне рішення – «ЗНЕСТИ»… знову тяганина з боку міського голови, безглузді, абсолютно безграмотні відписки. І знову дві родини пенсіонерів, з обох боків споруди, чекаємо спекотного літа, коли «ДСНС попереджає ….». Десять років очікування суду, пустого нікому не потрібного листування!

Скільки ще потрібно років, щоб виконати рішення суду?

Я впевнений, коли б був ЗАКОН, згідно з яким державний службовець несе повну відповідальність, на рівні з горе-забудовником (до речі господарки земельної ділянки вже немає на цьому світі), то завтра і споруди б тієї не було.

І то не єдиний факт такого порушення в Обухові.

Є такий  6-ти поверховий будинок по Київської, 128, відносно знесення якого теж було рішення суду. Будівництво, під патронажем влади успішно закінчено. Люди заселяються. От тільки, в разі коли станеться, не дай боже, пожежа, під’їхати з північного подовжнього фасаду ніяк не можливо.  Далі –  вул. Зарічна, 22.

ЗМІСТ   

І усі сплять спокійно. Ніхто не вважає себе відповідальним», – написав пан Юрій Котелевський до «Електронної книги скарг України».

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!