ІншеВсі скаргиЗагибель людей на залізничних коліях

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Людмила, яка стверджує, що через відсутність підземних переходів для виходу до перонів гинуть люди.

“Багато років залізницю грабували як і всі державні підприємства в Україні. І на сьогодні склалася така ситуація, що в цілях забезпечення суцільної оплати за проїзд, керівництво залізниці зруйнувало всі мости, які давали можливість безпечно зайти будь-кому на перон і зробили для людей заходи і виходи на перони  примо по залізничних коліях.

В результаті цього на сьогодні гине багато людей прямо під потягами, і я думаю в керівництві залізниці така страшна статистика є. Місяць тому під Хундаєм на переході на  станції Бородянка загинув 17-ти річний хлопець. а ще раніше на санції Біличи залинула молода дівчина. На станції Бородянка на такому переході постійно проходять маневри в той час, як проходять люди і навіть можуть поставити на такому проході грузовий поїзд і людям треба пролазити під поїздом.

Прошу висвітлии таку важливу тему для того, щоб терміново були зроблені підземні переходи для виходу на перони.”

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!