Всі скаргиЗабудьте про сонце: стіни будинку в трьох метрах від вікон

Про архітектурні дива Львова, пишуть наші читачі із західної столиці України.

ОСЬ ЇХНІЙ ЛИСТ:

Контакт для журналістів: 098-450-88-77

Ми, мешканці будинків по вул. Лесі Українки 7 та по вул. Яна Жижки 6 м. Львова стурбовані становищем, що склалося навколо безпосереднього місця нашого проживання у подвір’ї наших будинків.

У зв’язку з непродуманною схемою прибудови флігеля ми, фактично, були позбавлені подвір’я та сонячного світла.

Флігельну частину було збудовано з грубим порушенням будівельних норм. Відповідно до п.3.13 державних будівельних норм “Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень” ДБН 360-92** відстань між довгими сторонами житлових будинків заввишки 2-3 поверхи повинна становити не менше 15 м. від стін будинків з вікнами, що виходять із житлових кімнат, кухонь, веранд та головних входів у будинок (квартиру) до інших житлових будинків.

Будівництво було сплановано, імовірніше за все, не приймаючи до уваги думку оточуючих та мешканців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “НЕБЕЗПЕЧНА КУХНЯ: Який найбрудніший предмет на кухні?

Багато років ця прибудова перебуває в аварійному стані і загрожує життю і здоров’ю мешканців будинку. На наші чисельні звернення з проханням розібрати небезпечну споруду влада не реагувала.

13 березня 2015 р. двоповерхова половина при будові самозруйнувалася, і це дивно, що ніхто не загинув, так як в прилеглих будинках проживають малолітні діти, які ще не вміють читати розвішані ЖЕКом попередження, що подвір’я знаходиться в аварійному стані.

Триповерхова частина прибудови встояла, але має значні тріщини та ушкодження. Як нам стало відомо, незважаючи на той факт, що наші будинки і без того перебувають в критичному стані, через постійне переміщення грунтових вод та витоків з пошкодженних каналізаційних колекторів, а будинок по вул. Лесі Українки 7 вже має розлом, було прийняте рішення частину прибудови, що встояла укріпити, а частину що зруйнувалася відбудувати з надбудовою ще одного (третього) поверху.

З приводу реконструкції та майбутнього будівництва навіть не були проведені необхідні дослідження на предмет реагування земельної поверхні після такого великого навантаження.

Громадськє обговорення проекту навіть не планується.На місце виходила якась комісія, яка подивилася на руїни з балкону другого поверху і прийняла рішення про відбудову.

На наше прохання розібрати, як каже мер Львова Андрій Іванович Садовий, цю архітектурну «потвору», комісія на чолі з заступником Галицької райдержадміністрації п.Зозулею відповіла, що це неможливо через те, що в аварійній прибудові мешкають люди.

[pull_quote_right]Мешканці квартир, що знаходяться в аварійній частині прибудови не тільки не проти, щоб їх відселили, а й дуже цього хочуть.[/pull_quote_right]

Людям непотрібне укріплення розтрісканої розвалюхи, яке ще невідомо, чи допоможе, а якщо призупинить руйнування, то наскільки часу.

Мешканці вищевказаних квартир хочуть мати охайні помешкання без тріщин, з яких дме вітер і матим спокійний сон без страху, що будинок розвалиться в будь-який момент.

Наше подвір’я є найбільш тісним у всьому районі. Мешканці квартир у будинку по вул. Яна Жижки ніколи не бачать у вікнах світла через стіну прибудови, що розташована в 3 (трьох!!!) метрах від вікон.

Діти, що мешкають у будинку не мають жодної можливості грати у подвір’ї. Не маючи поблизу нормальної зони для проживання та відпочинку ми, мешканці,

ВИМАГАЄМО:

1. Негайно припинити безглузде витрачання коштів на реконструкцію аварійної прибудови, що заважає усім мешканцям навколишніх будинків.

2. Почати розбирати завали зруйнованої 13 березня частини прибудови.

3. Надати мешканцями з аварійної частини прибудови житло більш придатне для проживання.

4. Розібрати без подальшої відбудови аварійну триповерхову частину прибудови.

5. На цій території розмістити дитячий майданчик, облаштувати подвір’я, встановити лавки, зробити озеленення території.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!