Всі скаргиЖКГЗабудовники руйнують вулицю Києва

Найпопулярніші записи

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка, вона переконує, що у Києві стає небезпечно ходити через вигадки забудовників.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Київ, Солом’янський район, пр. Червонозоряний, 56/21. Забудовниця Хоанг Тхі Хієн. 11-поверхова будівля побудована без дозвільних документів (є переписка з Солом’янською райдержадміністрацією та Держ. архітектурно-буд. інспекцією). Будівля – на розі проспекту та вул. П. Радченка, яка має понаднормативний ухил.
babcia-shidciНа фото минулих років видно, що тротуар виконано зі східцями і поручнями (ті, що праворуч – зруйновані забудовницею).
Забудовниця самовільно (за згодою «можновладців») зруйнувала і тротуар, і східці і побудувала заїзд та стоянку для авто:
stojanka
Від цоколя будівлі до проїжджої частини дороги зробили ухил, щоб легше заїзджати автівкам. Навіть немає бордюрного каменя. Раніше тротуар мав ухил тільки вздовж вулиці, мав східці і поручні, а тепер – ще й поперечний ухил! Утворився «каток». Ходити і зараз вкрай небезпечно! А що буде у негоду?
Ще офіційно будівля не здана, але біля будівлі вже стоїть купа машин! Вже ходити немає як! Що буде взимку, коли будуть дощі, сніг, крига?
stojanka2
stojanka3
Як нам повернути тротуар зі східцями і поручнями? На всі наші звернення – одні відписки! Влада не чує нікого: вона робить те, що їй потрібно і вигідно. Жах охоплює людей: невже для цього гинули люди на Майдані? Допоможіть, будь ласка!”

ВІДПОВІДЬ ВІД ПРЕДСТАВНИКІВ КОМПАНІЇ-ЗАБУДОВНИКА

“Добрый день. 
Я являюсь представителем застройщика, данного объекта. Хотим заранее поблагодарить пользователей сайта за письмо. Застройщик с большим пониманием относитьсяк сложившийся ситуации. Поэтому принято решение об изменении благоустройства склона по ул. Радченка путем прокладки ступенек для удобного и безопасного спуска пешеходов. До момента окончания благоустройства, застройщиком будут проводиться соответствующее меры для безопасности граждан.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК