ІншеВсі скаргиДержавні органиФінансиЗабудовник та іпотечний центр обікрали вкладників

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написала Олена. Жінка переконує, що попри порушення кримінальних проваджень, керівника іпотечного центру та забудовника, які не виконали своїх зобов’язань, жодних санкцій до них не було застосовано. Керівництво структур просто взяло гроші із вкладників.

Ось її лист:

“У 2009 році в м. Васильків по вул. Фрунзе 48 у межах державної програми підтримки молодіжного будівництва мав бути збудований житловий комплекс для молодих сімей. Та після отримання коштів від держави та від позичальників гроші були вкрадені, а житло не збудоване. Учасниками афери виступили: керівник іпотечного центру фонду підтримки молодіжного будівництва та забудовники – ТОВ «Облжитлокомплекс» , ЗАТ «Укржитлокомплекс». Проти директора іпотечного центру було порушено кримінальну справу у Солом’янському районному суді ще 2011 року, але до цих пір вирок не винесений.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Неправомірні дії Ірпінських провоохоронців

Справу декілька разів намагались закрити, відправляли на додаткове розслідування. Ще гірша ситуація з забудовниками. Проти них порушена справа у 2012 році Подільським РУГУ МВС України, але й досі не проведено жодних слідчих дій та справа не передана до суду. Не діють ні особисті прийоми, ні наші письмові звернення до відповідних структур. Не допомогли пікети, статті в газетах та телевізійні репортажі. Допоможіть зрушити справу з місця! Вкрадені величезні кошти в людей і в держави, а фігуранти справи їздять зухвалі і впевнені в своїй безкарності на дорогих авто, куплених на вкрадені гроші.”

Контакти для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК