ІншеВсі скаргиЗабудовник Святошинського району знищує дерева

До «Електронної книги скарг України» написали наші читачі, вони переконують, що у Святошинському районі зводиться незаконна забудова.

ОСЬ ЇХНІЙ ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

Державна архітектурно-будівельна інспекція України

Копія: Департамент містобудування та архітектури,

головний архітектор м. Києва

Київський міський голова

Комітет Верховної Ради України з питань будівництва,

містобудування і житлово-комунального господарства

Державна екологічна інспекція України

Генеральна прокуратура  України

Прокуратура м. Києва

ГУ СБУ у м. Києві та Київській обл.

Кабінет Міністрів України

Звертаємо Вашу увагу на незаконну і зухвалу забудову, яка ще 17 квітня 2015 р. розпочалася за адресою: проспект Перемоги 109, м. Київ. Протягом одного дня за цією адресою нашвидкуруч невідомі особи обшили паркан навколо території Святошинського РУВС зеленими металічними листами, привезли екскаватор, бурову техніку та вже активно вантажівками вивозили грунт, бурили. На згаданій території немає жодної інформації про те, що відбувається, зокрема, відсутній навіть такий обов’язковий документ, як паспорт об’єкта. Слід зазначити, що передували цьому події з вирубки вікових дерев. Але пікантності в цьому випадку додає той факт, що ця незаконна та зухвала забудова розпочалася на території Святошинського РУ ГУМВС України в місті Києві…

IMG_4954

Викликає занепокоєння, що вже 21 квітня цього року внаслідок таких несанкціонованих будівельних робіт кілька разів було перебито кабелі електроенергії, і в прилеглих будинках протягом дня було відсутнє електропостачання, не працювали ліфти (будинки заввишки 20 поверхів). Мешканці прилеглих будинків вкрай обурені такими діями невідомого забудовника, який розпочав будівельні роботи, що не відповідають будівельним нормам, державним стандартам і правилам та суперечать містобудівному законодавству, оскільки відстань між сусідніми будинками та Святошинським РУВС обмежена. Про дії чи бездіяльність цього РУВС і годі говорити за таких обставин, оскільки, можливо, є зацікавленість.

У результаті таке зосередження уваги громадськістю всіх можливих державних, зокрема контролюючих органів, напевно, змусило «загадкового» забудовника зупинити забудову згаданої території та вивезти звідти всю будівельну техніку. Але, як виявилося, тільки призупинити, і ненадовго – на літній період. Оскільки 13 жовтня 2015 р., якраз напередодні, коли вся Україна вперше готувалася до Дня Захисника України, майже опівночі (близько 23:00) на зазначену територію невідомі особи знову завезли бурову техніку і, причепивши на її верхівку Прапор України, розпочали будівельні роботи. Перед цим також відбувалася вирубка вікових, у тому числі хвойних дерев. «Легені міста», розміщені у Святошині, продовжують знищуватися (подекуди з посиленою інтенсивністю). Як наслідок, у серпні цього року, вперше за всю історію вимірювань якості повітря, якість опустилася нижче допустимих меж.

IMG_4947 IMG_4948

Однак виявляється, що тепер забудовником є Державна будівельна корпорація «Укрбуд», як зазначається на офіційному сайті якої, 12 жовтня 2015 р. стартував продаж квартир у ЖК «Верховина» економ-класу+ на проспекті Перемоги 109. Але,за цією ж адресою розташоване Святошинське РУ ГУМВС України в місті Києві. А «добре розвинена інфраструктура», як рекламується, – відсутня, бо дитячі садки, школи, транспорт переповнені, а на самому проспекті Перемоги постійні затори транспорту.

Виникає питання до контролюючих органів, а саме, до Державної архітектурно-будівельної інспекції України, до Департаменту містобудування та архітектури, головного архітектора м. Києва та до Київського міського голови В. Кличка (який погрожував боротися з незаконними забудовами і називає м. Київ містом парків та скверів), а сьогодні ще й як до кандидата на цю посаду, нарешті до органів правопорядку, прокуратури і СБУ:

  • Чи можливо, що Святошинське РУ ГУМВС України в місті Києві продало частину своєї зеленої території під забудову?!
  • Чи можливе дієве реагування державних контролюючих органів, які б зупинили виконання таких будівельних робіт, що порушують містобудівне законодавство, та, нарешті, вжили відповідних заходів щодо притягнення винних осіб до відповідальності за такі правопорушення?

Також питання до екологів, до Державної екологічної інспекції України стосовно вирубки столітніх дерев…

IMG_4946 IMG_4952

Невже для належного реагування відповідних контролюючих органів кияни повинні збиратися на мітинг проти «свавілля» горе-забудовників, перекривати рух автотранспорту однієї з основних дорожніх артерій столиці?! Невже тільки після цього державні контролюючі органи спроможні виконувати свої функції належним чином?!

З повагою та надією на швидке і дієве реагування,

Небайдужі Кияни”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!