Всі скаргиЖКГФінансиЗабудовник дурить вкладників

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Лариса. Жінка переконує, що забудовник обіцяв облаштувати комплекс дит.садком, спорткомплексом та ін., а по суті збудував лише житлові будинки і далі продовжує заманювати вкладників пустими обіцянками.

Ось її лист:

Конаткти для журналістів: 

“В 2009 році я стала інвестором будівництва житлового комплексу “Чисті сосни” в м. Українка Київської обл, тобто я купила квартиру ще до її будівництва, тоді лише був проект забудови. Забудовник, Комапанія “Укржитлоінвест”, запевняв мене, що ЖК “Чисті сосни” включатиме в себе житлові будинки, дитячий садок, спортивний комплекс, багатоповерхові паркінги та набережну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На неосвітленому пішохідному переході гинуть люди

З 2009 по 2016 рік нічого крім будинків не будується. Будівництво обіцяних дитячого садочка, спортивного комплексу, багатоповерхових паркінгів та облаштування набережної можливо буде здійснюватись в майбутньому за умови, якщо місцевою владою будуть знайдені джерела фінансування цього будівництва. Зараз забудовник стверджує, що нічого не зобовязаний будувати крім будинків і свої обовязки виконав, при цьому далі продовжує заманювати нових інвесторів тими ж самими лозунгами, що “ЖК “Чисті сосни” включає в себе житлові будинки, дитячий садок, спортивний комплекс, багатоповерхові паркінги та набережну”.

Він вихваляє себе на своєму сайті, випускає листівки з цим лозунгом. Кількість обурених і введених в оману людей стає все більше і більше. Катасрофічні черги в садочки, переповнені школи, двори заповнені машинами неможливо пройти (бо будинки будуються тісно один біля одного), перевантажені комунікації. Місцева влада не реагує ні на звернення громадян, ні на петиції! Життя в місті стало просто нестерним!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК