Всі скаргиДержавні органиЖКГЗабудовниця у Хмельницькому ошукує жильців

Найпопулярніші записи

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Ірина, вона переконує, що її та інших мешканців ошукала забудовниця.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“З останньою надією звертаються до Вас ошукані власники квартир у багатоквартирному будинку за адресою Львівське шоссе 33/2 м. Хмельницького. Будівництво цього будинку розпочалось ще в 2007 році, вже давно проплочені кошти за квартири, однак і на сьогоднішній день 188 сімей залишаються на вулиці.

У людей вже є техпаспорти, свідоцтва на право власності, однак жити в будинку неможливо через повну відсутність газу та електроенергії. Звернення в різні інстанції не допомагають. Забудовник “Цивільжитлобуд” (Онишко Тамара) відверто бреше людям. Останньою краплею стало те, що вона повідомила дату включення електроенергії (дата вже минула), а в РЕМі ошелешили членів створеного ОСББ повідомленням про те, що мови про підключення й бути не може через невиконання техумов забудовником. Серед недоробленого, наприклад, відсутність кабелю 1 км, вартість якого з урахуванням робіт по прокладенню перевищує півмільйона…

Мало того, що це важкий фінансовий тягар, то навіть при обговоренні потенційно можливого самостійного виконання роботи жителями виявили ще один сюрприз. Забудовник передав будинок на баланс приватного ЖЕКу (обманним шляхом, отримавши підписи значної частини мешканців). Виключним правом укладати договори з комунальними службами з 20 березня цього року володіє ЖЕК. Проте ЖЕК не просто не приступила до обслуговування будинку, не просто не уклала ніяких договорів – за вказаною адресою ЖЕКУ просто не існує. Спроба зустрітись з його управителем Кулаковим закінчилася невдачею.

Питання газифікації залишається відкритим і овіяне не меншими таємницями. 

І це лише те, що вдалося дізнатись. Повного пакету документів отримати від забудовника не вдається. Дуже просимо провести розслідування, розповісти про нашу біду. Забудовник продовжує продавати квартири (в неї це не єдине будівництво), ошукує людей. 

ДОПОМОЖІТЬ! З надією… Сподіваннями… Вірою… Слізно просимо допомоги

Це архівні відео попередніх років:

Відео 1

Відео 2

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК