Всі скаргиДержавні органиЗа які слова на молодого активіста накинувся депутат Києво-Святошинського району?

Мабуть усі вже чули про скандал навколо депутата, який тримав за шию юного активіста і погрожував вибити зуби. Якщо ні – ось це відео.

Все сталося через гнівний пост Сергія Чагарова – він же молодий активіст – на адресу районного депутата, який поїхав відпочивати.

Через деякий час доля звела цих двох в одній будові – де не міг не виникнути конфлікт. Сам палкий депутат Києво-Святошинскього району Олександр Паламарчук визнав свою провину і попросив вибачення у юнака. Усі бачили чим закінчився конфлікт, але не всі бачили, що ж його спровокувало. 

Електронна книга скарг України” публікує слова, що так сильно зачепили душу депутата.

Jekspert-mikrofon-dinamik-primechanieВ той час як на сході України гинуть наші хлопці за те, щоб ми жили в мирі і спокої, депутатів Києво-Святошинської районної ради тягне на екзотику. Депутату райради Паламарчуку Олександру видно чхати на тисячі убитих хлопців хотілося, бо як видно з його інстаграму, під час російської агресії проти України він відпочиває у Мале разом зі своєю подругою Екою Габунею, попиваючи коктейлі у “Asian Wok”. Чому не Емірати? Чи Монако? А може Маямі? А Дубаї не влаштовують? Ось так депутат вшановує пам’ять всіх тих, хто поліг за нього у війні проти Росії.

Ця людина не має сорому. В нього апріорі його ніколи не було. Будучи чиновником районного рівня, себе так вести неприпустимо. Знімати приватні екскурсові літаки, щоб пролетіти над Броварами, літати на Мальдіви з росіянкою, відпочивати в одному з найдорожчих клубів Одеси “Ibiza Beach club” в той час, як деякі мешканці його округу не знають за що далі жити і “сограждане” його подруги вбивають наших хлопців на сході України. Якщо ти вже маєш стосунки з українським чиновником, то будь ласкавою, відмовся від російського громадянства. Але цим людям морально-етичні цінності не притаманні. Ці люди будуть наживатися на нас з вами завжди.

А ще більше бісить те, як жульйо таке як Паламарчук намагаються відбілити свою безвкусицю, коли чують, що щось не так і на його окрузі люди починають повставати проти корумпованої влади, свавілля і анархії. Він мав совість приїхати зі своєю росіянкою 8 липня на громадські слухання в Гатне на Інститутську по незаконній забудові АЗС. Почувши, що запахло нечистим, він почав усілякими методами догоджати стурбованим забудовою заправки мешканцям села для свого галімого піару. Заявляв, що сільська рада корумпована, що він взагалі не розуміє, чому голова Гатного Корицький Броніслав не приїхав 8 липня до мешканців і голови Громадської ради при Києво-Святошинській районній державній адіміністрації на вулицю Інститутську.

Він почав казати людям, що він всіма руками і ногами за них. Ну звісно, хочеться людині у Мале і Тбілісі літати. Джерело його доходів сумнівне. І тому приходиться всілякими методами відбілювати свою репутацію перед мешканцями свого округу. Але після того, як він відійшов від толпи, почав заявляти кільком мешканцям села, що землі в адмінмежах

Гатного дерибанить не Гатненська сільська рада, а Інститут. Тепер він почав її відбілювати. Але заперечував свої ділові стосунки з посадовцями сільської ради. Чомусь, коли він разом з іншими депутами Гатненської сільради насміхалися з мене на одній із сесій ради, цього не було видно.
Однак людям очі не закрить ніколи. Він обов’язково понесе відповідальність.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!