Всі скаргиГоловнеДержавні органиЗа спроби захистити ліс від незаконної вирубки в Шишацькому, Великобагачанському, Миргородському районах погрожують розправою

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Артур, який скаржиться на те, що прокуратура та полісмени не на боці тих, хто захищає українські ліси. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Доброго дня мене звати Ковалевич Артур Миколайович проживаю в м.Миргород Полтавської області, я раніше в 20 вересня 2017 року звертався до вас про те що в ДП Миргородському Чапаївському лісовому господарстві що знаходиться в Шишацькому районі с.Яреськи начальник Довгаль.Ю, та разом з ФОП Книш.І.В налагодили спеціальну схему, яка дозволяє безперешкодно отримувати тисячі гривень з державного бюджету.

Звертаюся до Вас повторно, але вже з проханням якомога швидше оприлюднити дану інформацію та надати розголосу даному факту і зупинити незаконні дії Довгаля. Ю,та ФОП Книша.І.В та їхніх співучасників та кришувальників це такі посадові особи як Голова Шишацької районної ради Сафонов В.Г, начальник слідчого ввіділу Шишацького ВП В’юн Г.В , керівник управління Полтавського ОУЛМГ Тараненко Ю.М, які покривають їхні незаконні дії, та сприяють йому безперешкодно займатися незаконими вирубками дерев, та порушувати Закон України і Конституцію України,займатися бандитизмом в Шишацькому районі.

Я, як громадянин України, намагаюся зупинити незаконні порубки дерев в Шишацькому, Великобагачанському, Миргородському районах, завжди борюся з незаконними вирубками дерев та постійно веду відео та фото фіксацію про злочинні дії ФОП Книша та інших зловмисників, та звертаюся з письмовими заявами до правоохороних структур про дані факти, натомість громадянин Книш І.В переслідує мене погрожує фізичною росправою із застосуванням до мене вогнепальної зброї, наймає людей, щоб зімною розправитися, погрожуває знищити моє майно та будинок, який раніше намагався ним незаконно заволодіти, постійно здійснює провокаційні заходи до мене прикриваючись вищевказиними посадовими особами я неодноразово писав заяви, скарги до Шишацького ВП але начальник слідчого ввіділку В’юн Г.В завжди відписував, що не вбачається і нічим не підтверджується мої свідчення як говорить В’юн Г.В безпідставні, або взагалі не приймав мої скарги звернення до розгляду, спричиняючи мені душевні та моральні страждання, та при цьому навпаки перекручував факти та обговорював мене. І намагається сфальсифікувати якісь незаконні справи проти мене, таким чином хочуть позбутися мене та залякати.

Я звертаюся одночасно і до Генеральної Прокуратури про прохання розібратися в даній ситуації та притягти до відповідальності посадових осіб В’юн Г.В,Тараненко.Ю.М,Сафонов.В.Г які покривають злочинні дії Книша.І.В таким чином стають співучастниками злочинного угрупування ватажком якого є злодій Книш.І.В уродженець та житель с.Яреськи Шишацького рн”, – написав він.

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК