Всі скаргиЖКГЗа прорив труби мають платити мешканці будинку

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Валентина, котра переконує, що мешканцям її будинку нарахували космічні суми за тепло через прорив труби, який стався після проходження через лічильник, але до того як дістався квартир.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Живу я в місті Бориславі по вул. В. Великого 173. В нашому будинку встановлено лічильник на тепло та цього місяця (січень) получивши квитанцію від Бориславтеплоенерго всі мешканці ахнули. За квитанцією за 48.33 метри кв. (двокімнатна ) маю заплатити 912 гривень, при тому, що не було лютих морозів. Причина таких рахунків,-наш славнозвісний ЖЕК. В січні в підвалі нашого будинку був порив труби, яка несе тепло після лічильника по квартирах. Поки робітники ЖЕКу ремонтували порив лічильник шалено накручував нам оплату. В теплоенерго нас відправляють в ЖЕК, а з ЖЕКу відправляють в Теплоенерго. Як добитись правди?”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!