Всі скаргиОсвітаЗа підручники з англійської здирають гроші у школах

Найпопулярніші записи

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач, він переконує, що у школі вимагають шалені гроші за іноземні підручники з англійської мови.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Добрий день, шанована редакція. Пишу Вам із невеликого міста, дістало, що у школі вимагають купляти підручники і зошити з Oxford system, не питаючи батьків. А на зборах просто виводять ціну комплекта, наприклад, 4 клас – 410 грн.

Невже не можна в нашій державі випустити підручники, нас же вивчили, і напевно краще, ніж по цій системі: бачу по матеріалах, яких нас вчили, а в цих так званих оксфордських – одна назва й гарна.

Дістало це тому, що ніхто чомусь не питає, звідки брати гроші. Електрика з 1 вересня знов на 25 % росте, при тому, що зарплату знизили. Дістало!

Невже міністерство освіти не може контролювати це питання?! Напевно, на бідних батьках мають заробляти небідні чиновники.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Суд 10 років розглядає справу з побиттям»

Моє бачення вирішення цього питання: Міносвіти випускає книги, для всіх шкіл однакові, і не потрібно всього цього. І зошитів, в яких наполовину діти займаються малюванням, а іншу половину взагалі не використовують.

Цікаво, чи такий бардак твориться по всіх областях, чи тільки в нашій, Тернопільській. Вчителів просто примушують замовляти цю, вибачте, фігню, інакше це не назвеш. Учителі зі стажем так і кажуть: «Діти англійської не будуть знати за цією системою».

А можливо, це також продуманий крок наших любих депутатів?! Вибачте, але просто дістало все це!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК