Всі скаргиМедицинаЗа інсуліном в трьохденну чергу руш. Івано-Франківські будні людей з інвалідністю

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач, який скаржиться на реформовану систему видачі інсуліну. Тепер, замість однієї черги – потрібно вистояти в трьох. Невже корупція зникне таким чином? Та чи доживуть в цих чергах люди, щоб побачити її фіаско? 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Хочу написати кілька слів про діабетиків, які живуть на інсуліні. Справа у тому, що раніше до так званої реформи у медицині, інсулінозалежний діабетик приходив до лікаря на прийом і отримував просто у кабінеті порцію інсуліну раз на місяць. Це потрібно було постояти у черзі один раз, щоб мати інсулін.

Тепер, під час крутої реформи, ми стоїмо у черзі до лікаря, щоб виписав рецепт на інсулін, далі стоїмо у черзі, щоб поставили печатки в тому рецепті під іншим кабінетом, і знову йдемо до аптеки в чергу, щоб отримати інсулін.

Може це вигадали наші розумники у кабміні новий вид спорту, як тренування нервів. Все як у Європі для хворих людей.

Питання може можна якось упростити життя діабетика? Пане президенте, Ви теж діабетик, невже ви теж стоїте три рази у чезі за місячною нормою інсуліну?Щиро дякую, якщо хоч хтось прочитає цей крик душі про справедливість. Слава нашим реформаторам, які отримують супер зарплати за людські страждання. по крайній мірі воно проходить так у нас”, – написав він.

 

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!