Всі скаргиФінансиЗа гарячу воду надійшов вигаданий борг

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Лариса з Черкас, вона переконує, що їй нараховують борг за вигаданими показниками лічильника гарячої води.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“У зв’язку з неможливістю передавати показники лічильника гарячої води телефоном Черкаситеплокомуненерго порахував сплату за два місяці, червень та липень 2014 року, за тарифами, підвищеними 01.07.2014: з 14,05 грн до 24,33 грн, за його розрахунками, виник борг розміром 134,67 грн. Показники було передано в Черкасиводоканал через сайт. Черкаситеплокомуненерго на це відповів: «Мало куди ви там подавали!». У них альтернативного подання інформації, крім телефону, немає. І не було до 01.07.2015 року, тільки телефон.

Додзвонитися до них нереально, коли в тебе немає часу сидіти на телефоні, та й немає телефону в робочий час. А в неробочий показників ніхто не приймає. З невідомих причин на 01.09.2014 року борг вже становив 160,03 грн. Це при тому, що сплата проходить за показниками лічильника, згідно з чинними тарифами, до 20 числа щомісяця, як того вимагає законодавство.

На з’ясування стосунків у мене немає часу, бо я працюю, а це доведеться відпроситися майже на весь день. При підвищенні тарифів з травня 2015 року показники десь взялися, хоча я їх не передавала, бо не було куди. Сайт почав працювати в червні, куди і було внесено показники за червень 2015 року. А борг розміром 160,03 грн так і залишився, хоча всі квитанції про сплату є на руках. Чому так? Гончар Лариса Миколаївна, м. Черкаси, вул. Гвардійська, 34/1, кв. 60”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!