ІншеВсі скаргиЗа бойову підготовку доводиться платити

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Вікторія, вона переконує, що її племінники непідготовані до служби в армії, а гідна військова підготовка – платна.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“У нашій країні йде війна, не виглядає це на короткотерміновий процес.

Моїм племінникам 20 і 24 роки. Хлопці розуміють, що навички військової та медичної підготовки необхідні, однак читання книжок, оглядання фільмів, гри в пейнтбол та стрільба в тірі – це все, що вони можуть собі дозволити, проживаючи в Рівному, в обласному центрі. Було кілька курсів, але треба заплатити.

Один із хлопців вчиться в національному університеті водного господарства на державному фінансуванні. Минулого року відкрили військову кафедру, але знову ж таки – заплатиш, то відвідуєш заняття, а коли не маєш грошей – то твоя проблема. 

З групи мого племінника тільки він відвідує військову кафедру, і не тому, що інші не хочуть. Спитавши, чого їх вчать, я зрозуміла, що після середньої школи, яку закінчила в 1986, та інституту – в 1991 році – я більш підготовлена, ніж він. Проводяться в них лише теоретичні заняття, практичних немає, бо на курсі є такий предмет, як фізкультура (так їм було пояснено).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «У Каланчаку стоїть запах спаленого сміття»

Важливість військової та медичної підготовки, особливо в наш час, є дуже важливою. Чи ж не варто навчити молоде покоління, озброїти їх необхідними знаннями, щоб менше гинули, щоб їхні дії були більш продуктивними. Батьківщину захищають усі громадяни – то чому ж не кожен може вчитися її боронити. Чим більша і довша практика – тим ефективніший результат”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК