Всі скаргиЗ учасниками АТО не підписують контракти

Фактично, з тими, хто не підписав війьсокві зобов’язання, можна в майбутньому навіть не говорити, адже немає підпису – значить не було в зоні бойвих дій. 

Про такий випадок на “Електронну книгу скарг України” написала наша читачка, її чоловік доброволець на сході. Контакт для журналістів є.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

“Я жена добровольца и обращаюсь с просьбой.nМой муж с октября месяца пытается оформить свой статус, что ему удалось, это получить автомат и попасть в зону АТО Сейчас он там под обстрелом. Но на бумаге никто. Официально не подписан с ним контракт. Защиты нет ни какой.

Он офицер запаса открепление с военкомата получил на руки завез в часть 93 бригады но назначения, оформления и подписания контракта нет. Что делать и к кому обращаться. Ему сейчас не до бумаг, но случись, что он ни кто и звать его никак. Подскажите, что нужно сделать. Я знаю, что мой  – не единичный случай, помогите.

С уважением, Е. Ю.”

КОНТАКТ ДЛЯ ЖУРНАЛІСТІВ: 

 

[Locker] The locker [id=9528] doesn't exist or the default lockers were deleted.

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!