Всі скаргиФінансиЗ картки “Приват Банку” шахраї без проблем перевели 2200 на мобільний рахунок

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Вікторія, вона переконує, що з її особистого банківського рахунку невідомі переказали гроші на мобільний телефон. Її участь для цього навіть не була потрібна. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“16.08.2017 року з особистої картки № 5168742700471414 на ім’я Ланової Вікторії Іванівни було незаконне викрадення кошти у розмірі 2200,00 грн. В вечірній час з 18-30 до 19-23.  16.08.217р. о 19-13 було отримано СМС повідомлення на особистий номер телефону +380977***350 з таким формолюванням:

“1,00UAH Avtorizaciya karty na LOOKUPCODE 265993/ Kod podtverzhdeniya 265993”

Мною нікуди не надсилалися ніякі коди, та запити. В моєму розумінні, хтось має доступ до моїх СМС та скористувався цим повідомленням для викрадення коштів.

На питання до представника “ПриватБанку” про інформацію, куди були списані кошти, отримано відповідь про неможливість надати такої інформації, тільки пояснили, що кошти було списано на поповнення мобільного зв’язку Водафон.

Номеру, на який поповнявали рахунок не надали.  Ніяких дій з карткою по списанню коштів не проводилося. Подана заява до поліції. Прошу розглянути питання з приводу крадіжки коштів. Виписка банку додається”, – написала вона.

Контакт для журналістів:  

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!