Всі скаргиЯкий ще газ по 2500? Лист від читача

Найпопулярніші записи

До «ЕКСУ» написала наша читачка із Черкаської області, жаліється на колосальне підняття тарифів.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакт для журналістів:

“Доброго дня! Якщо можливо його назвати добрим після оголошення тарифів на газ! Це просто знущання над народом! Таке враження, що нас хочуть просто знищити!

Я сама інвалід 2 групи, отримую пенсію 1000 грн, маю сина студента, якого потрібно також забезпечувати, а з такими цінами на блакитне паливо не можливе навіть існування в нашій країні.
Ми преречені на вимирання, по телевізору красиво розказують, що в Україні мінімальні зарплати у населення 5000 грн. Я не розумію, чи я не вхожу до поняття “населення” чи я мешкаю не в україні!?

Зарплати і пенсії наших людей – близько 1000грн!

Як ми повинні виживати при ціні на газ 7,19грн? Ви розумієте, на що ви нас штовхаєте? Якщо моя сім’я платила за газ 300-350грн на місяць, то тепер це буде близько 2500грн, і це тільки газ!
Що я маю робити щоб вижити? грабувати? Подумайте, на що ви штовхаєте населенння? чи за це віддали життя на майдані наші батьки, брати та сини? Чи за це зараз віддають свої життя наші захистники? Чи не досить горя? Наш ворог, в.в.путін знищує нас ззовні, а ви вирішили знищити нас з середини? Зрозумійте, що ці тарифи на блакитне паливо просто винищать український народ!
Благаю, зупиніться! Черкасько обл., м.Сміла.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК