ІншеВсі скаргиОсвітаЯк ЗНО занижує бали дітям

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Дарина, яка стверджує, що її дитині необргунтовано знизили бали на ЗНО. 

“200 балів на ЗНО з укр. мови отримало 66 дітей? А скільки отримало 199,5? Бо мій син – один з таких. Ми подали апеляцію, бо я сама вчитель, багато років перевіряю ЗНО і думаю, що мій син мав бути 67. Апеляція забрала ще 1,5 бали, залишилось 198, за що зняли -не відомо, думаю, навмисно, щоб “не рипались”.

Впевнена, що до роботи просто поставились максимально прискіпливо. Де шукати правду – не знаємо, але я переконана, що таких, як ми, багато. Справа не в балах, нам наших вистачить, справа в тому, що людський чинник при перевірці ЗНО зумовлює необєктивність і несправедливість в першу чергу стосовно розумних дітей. Впевнена в цьому, бо знаю систему зсередини. І, очевидно, є негласна вказівка не ставити 200 балів. Звідси ваша цифра -66, яка точно не відповідає істині.”

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК