ІншеВсі скаргиОсвітаЯк ЗНО занижує бали дітям

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Дарина, яка стверджує, що її дитині необргунтовано знизили бали на ЗНО. 

“200 балів на ЗНО з укр. мови отримало 66 дітей? А скільки отримало 199,5? Бо мій син – один з таких. Ми подали апеляцію, бо я сама вчитель, багато років перевіряю ЗНО і думаю, що мій син мав бути 67. Апеляція забрала ще 1,5 бали, залишилось 198, за що зняли -не відомо, думаю, навмисно, щоб “не рипались”.

Впевнена, що до роботи просто поставились максимально прискіпливо. Де шукати правду – не знаємо, але я переконана, що таких, як ми, багато. Справа не в балах, нам наших вистачить, справа в тому, що людський чинник при перевірці ЗНО зумовлює необєктивність і несправедливість в першу чергу стосовно розумних дітей. Впевнена в цьому, бо знаю систему зсередини. І, очевидно, є негласна вказівка не ставити 200 балів. Звідси ваша цифра -66, яка точно не відповідає істині.”

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!