Всі скаргиГоловнеФінанси«Як жити далі?» Чоловік вклав гроші у «Михайлівський», їх не повернули

Петро Семанюк з Івано-Франківська продав свою єдину квартиру, а гроші вклав у банк «Михайлівський», який згодом ліквідували. Після цього йому порадили підписати договір з однією фінансовою компанією, яка мала повернути кошти ще в липні 2016 року. Однак цього не сталося. Свою проблему Петро Семанюк вирішив розповісти у скарзі.

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Дуже прошу допомогти у такій ситуації. Кілька років назад я продав єдину кватиру, яка дісталася мені у спадок від батька.

Кошти вирішив вкласти в банк «Михайлівський». Керуючий відділенням у м. Івано-Франківську порадив укласти договір з «Інвестиційно-розрахунковим центром», мовляв, там і відсотки більші і можна ставити суму, яку хочу, бо вклад застрахований. Це було в лютому 2016 року, а вже у травні – без мого відома всі кошти якимось чином опинилися на рахунку у банку «Михайлівський». Це було за кілька днів до банкрутства банку (тимчасової адміністрації).

19 травня 2016 року керівник відділення наполіг підписати договір з невідомим мені ТОВ «Фінансова компанія «ПЛЕЯДА».

Мене змусили укласти Договір поворотної безпроцентної фінансової допомоги, згідно якого кошти мені мали бути повернуті 01.07.2016 року. Однак до цього часу ніхто нічого не повернув.

Зараз я проживаю в селі. Субсидій від держави немає. Не працюю, не їжджу за кордон, оскільки опікуюся своїм одиноким дядьком, який є інвалідом першої групи з ампутованою кінцівкою. Відлучатися кудись на заробітки не можу, бо дядько є інсулінозалежним і йому потрібен постійний догляд. Я сам переніс кілька операцій на обидва вуха, у мене – повна лівобічна глухота. Як жити далі? Дуже Вас прошу, допоможіть повернути мені свої кошти.

Копії договору та платіжного доручення про перерахування коштів маю”, – написав Петро Семанюк до “Електронної книги скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!